HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Jerguša Baču mrzí osudný súboj s Kanadou
zdroj:

Jerguša Baču mrzí osudný súboj s Kanadou

Jerguš Bača si pošampionátový relax bude musieť odložiť. Hneď po návrate z Rigy sa vrhol do práce v klube. V Liptovskom Mikuláši je v pozícii asistenta Milana Jančušku

{+r12576,200x249}Na svetový šampionát odchádzal s tým, že si netrúfa predpovedať ako by mohlo slovenské mužstvo skončiť.

Asistent reprezentačného trénera F. Hossu Jerguš Bača okúsil atmosféru majstrovstiev sveta po prvý raz ako tréner lebo počas bohatej kariéry šampionát zažíval ako hráč. V národnom tíme mal na starosti obrancov, tak nás v prvom rade zaujímali akú známku by vystavil našej defenzíve.

"Známkovať to nebudem, ale bol som našimi obrancami príjemne prekvapený. Okrem Štrbáka a Mila, ktorí už majú svoj vek a skúsenosti dostali príležitosť mladí hráči, v nejednom prípade nováčikovia. Nevravím, že nerobili chyby, ale až na posledný zápas s Kanadou sme v defenzíve podávali stabilné výkony," pre denník Korzár sa priznal J. Bača.

Bača si pošampionátový relax bude musieť odložiť. Hneď po návrate z Rigy sa vrhol do práce v klube. Aj v Liptovskom Mikuláši je v pozícii asistenta Milana Jančušku.

"Mužstvo je už štvrtý týždeň v príprave, takže som sa k nemu hneď pripojil. Oddych príde k slovu až v júli, keď máme dovolenky. Ja tú svoju strávim asi na Slovensku, v tejto sezóne som sa dosť nacestoval," dodal.

Najnovšie z klubu: Liptovský Mikuláš

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 1. liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk