HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapasoch 30. kola hokejovej West extraligy

BRATISLAVA 9. januára (SITA) - Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 30. kola hokejovej West extraligy:

VSŽ Košice - HK 36 Skalica 0:4
Hlasy:
Ján Selvek (tréner Košíc): "V prvej tretine súper nepremenil dva sólové nájazdy, Dragan nás podržal, my sme nevedeli vymyslieť nič múdreho, aj presilovky sme hrali zle. Sklamali sme, no vcelku sme hrali to, na čo máme. Keď sa k nám neprikloní šťastie, inak to asi vyzerať nebude."
Dušan Žiška (tréner Skalice): "Boli sme trpezliví, hrali sme disciplinovane a čakali na svoju príležitosť. Dôležité bolo, že sme sa dokázali presadiť v koncovke. Musím vyzdvihnúť brankára Lipovského, ktorý nás dnes podržal.

HK 32 VA Liptovský Mikuláš - VTJ Spišská Nová Ves 4:3 (2:0, 2:3, 0:0)
Hlasy:
Peter Mikula (asistent trénera Lipt. Mikuláša): "Bol to zápas plný zvratov. Po získaní štvorgólového náskoku sme si nezdravým sebavedomím urobili zo stretnutia zbytočnú drámu. Tak nakoniec nevyhral lepší tím, ale šťastnejší."
Ján Faith (tréner Sp. Novej Vsi): "Bolo to stretnutie ako na hojdačke, keď raz ťahalo jedno mužstvo, raz druhé. Za stavu 0:4 sme sa konečne spamätali, vyrovnali hru a v treťej tretine sa už hralo na to, kto dá gól a rozhodne o výsledku."

Slovan Harvard Bratislava - Dukla Trenčín 4:1
Hlasy:
František Hossa (tréner Slovana): "Keďže sme s Trenčínom v závere decembra odohrali prírpavný zápas, vedeli sme, že sa jeho mužstvo po návrate zranených hráčov konsoliduje. Aj z tohto dôvodu sme k stretnutiu priputovali veľmi zodpovedne. Najväčšiu spokojnosť môžem vyjadriť s prvou tretinou, keď sme hrali dobre najmä v obrane a strednom pásme. Viac som čakal od zakončenia. Opäť musím vyjadriť spokojnosť s výkonom Mastiča, Biegl zostal na lavičke, keďže ešte nie je stopercentne v poriadku."
Július Šupler (tréner Trenčína): "V zápase vďaka nasadeniu, aké sa v našej extralige často nevidí, to bol dobrý zápas. Najmä vďaka nepozornosti v úvodnej časti stretnutia sme tento súboj prehrali. Vážim si, že hráči napriek nepriaznivému stavu bojovali."

HKm Zvolen - ŠKP Poprad 4:8
Hlasy:
Ján Jaško (tréner Zvolena): "Veľmi dobrý začiatok zaskočil viac nás, ako súpera. Na našich hokejkách bola po celý zápas nepochopiteľná nervozita. Za stavu 3:2 súper šikovne využil nepochopiteľné skraty v našej hre."
Milan Jančuška (asistent trénera Popradu): "Sme veľmi spokojní s víťazstvom na ľade lídra. Úvod bol z našej strany bojazlivý, ale potom sme domácich predčili po všetkých stránkach a zaslúžene sme zvíťazili."

Najnovšie z klubu: Calgary

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk