HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Suhrn hlasov po 30. kole Extraligy

BRATISLAVA 14. januára (SITA) - Súhrn hlasov po piatkových stretnutiach 31. kola hokejovej extraligy:

Dukla Trenčín - VSŽ Košice 6:1 (1:0, 1:1, 4:0)
Július Šupler, tréner Trenčína: "V dobrom stretnutí podali obe mužstvá organizovaný a disciplinovaný výkon. Hostia ukázali, že majú vo svojom strede hráčov, ktorí sa dokážu v stretnutí realizovať, a aj preto bol výsledok 40 minút na vážkach. Som rád, že moji zverenci sa dokázali v poslednej tretine kombinačne a strelecky presadiť. Dobre zachytal brankár Murín a kvalitný výkon podal náš tretí útok Pleva, Beran, Zlocha, ktorý strelil štyri góly."
Ján Selvek, tréner Košíc: "Bol to dobrý zápas, aj z pohľadu na výkon našej strany. Do stavu 3:1 mali obe mužstvá vyrovnané šance, potom sa však zápas zmenil na exhibíciu Trenčína, pretože naši hráči v poslednej šesťminútovke prestali bojovať o výsledok."

ŠKP Poprad - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 2:2 (0:0, 1:1, 1:1)
Milan Jančuška, asistent trénera Popradu: "Doma sme chceli naplno bodovať, no proti dobre brániacemu súperovi sme sa ťažko presadzovali. Po našich nepremenených šanciach sa napokon zrodila deľba bodov."
Ján Hegyi, tréner L. Mikuláša: "Vsadili sme na agresívnu obranu. Za stavu 1:2 sme vysunuli obranu ešte viac dopredu a podarilo sa nám vyrovnať. S dobrým Križanom v bráne sme získali zaslúžený bod."


VTJ Spišská Nová Ves - Slovan Bratislava 3:2 (1:0, 2:0, 0:2)
Ján Faith, tréner Spišskej Novej Vsi: "Tak ako proti Zvolenu, aj dnes sme hrali na štyri kompletné formácie. Musím pochváliť všetkých hráčov od brankára Antoniho až po štvrtého krídelníka Orlovského. Dôležité bolo, že sme sa dostali do vedenia 3:0, čo ani skúsený Slovan nedokázal zvrátiť."
František Hossa, tréner Slovana: "Niektorí hráči si po zápasoch s Luganom mysleli, že to príde samo. Nedodržali taktické pokyny spred zápasu a obetavo a zodpovedne hrajúci domáci získali zaslúžené víťazstvo."

Najnovšie z klubu: HK Skalica

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk