HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Suhrn hlasov trenerov po zapasoch 32. kola hokejovej West extraligy

BRATISLAVA 16. januára (SITA) - Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 32. kola hokejovej West extraligy:

HKm Zvolen - Dukla Trenčín 2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
Hlasy:
Ján Jaško (tréner Zvolena): "Pokračujeme v nepresvedčivých výkonoch a opakuje sa scenár z minulých zápasov. Máme šance, nedáme gól a súperi vyhrávajú."
Július Šupler (tréner Trenčína): "Dobrý hokej, naše mužstvo zahralo disciplinovane a takticky na výške. Výsledok stretnutia bol dlho otvorený a rozhodol vlastne až náš tretí gól."

HK 32 VA Liptovský Mikuláš - HK 36 Skalica 2:2
Hlasy:
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Bolo to dramatické stretnutie s množstvom nepresností, v ktorom dominovala obranná hra oboch mužstiev. Napriek tomu si útočníci vytvorili dosť streleckých príležitostí, ale obaja brankári svojimi kvalitnými výkonmi im zabránili streliť viac gólov."
Dušan Žiška (tréner Skalice): "Bol to veľmi dobrý a kvalitný zápas. Oba tímy vychádzali zo zabezpečenej obrany podloženej perfektnými výkonmi brankárov. Na našu škodu sme sa strelecky nepresadili v prvej tretine, čo ovplyvnilo konečný výsledok. Po záverečnom tlaku domácich sme však nakoniec s bodom spokojní."

Slovan Bratislava - VSŽ Košice 11:3
Hlasy:
Lubomír Pokovič (asistent trénera Slovana): "V úvode sme si vytvorili množstvo šancí, mohli sme dať veľa gólov a ukludniť sa, no nestalo sa tak. Až do šiesteho gólu to bolo z našej strany trápenie. Potešiteľným je pre mňa fakt, že aj v poslednej tretine sme za jasného stavu hrali nadoraz. Nie som komptetný na to, aby som hovoril, kto je brankárskou jednotkou. Dnes chytal Mastič, v ďalšom zápase môže Biegl."
Ján Selvek (tréner Košíc): "Kvalitatívny rozdiel medzi oboma mužstvami je značný. Už v prvej tretine mohlo byť po zápase. Mrzí ma najmä veľké množstvo chýb, ktoré urobíme pred vlastnou bránou. Aj dnes sme inkasovali tri až štyri góly po strate puku vo vlastnom pásme. Mám pocit, že hráči chcú len dohrať sezónu a už nebojovať za Košice."

VTJ Spišská Nová Ves - ŠKP Poprad 1:4
Hlasy:
Ján Faith (tréner Sp. N. Vsy): "Neviem si vysvetliť výkon nášho mužstva, keď v ob zápasoch zahrajú vynikajúco a potom zase naopak. Zápas sme však prehrali po veľmi slabom výkone a hrubých chybách obrancov."
Milan Jančuška (asistent trénera Popradu): "Chlapci splnili všetky taktické pokyny a po dobrom výkone zaslúžene zvíťazili."

Najnovšie z klubu: Dallas

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk