HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapasoch 33. kola extraligy

BRATISLAVA 18. januára (SITA) - Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 33. kola hokejovej West extraligy:

ŠKP Poprad - Slovan Harvard Bratislava 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Hlasy:
Bedřich Brunclík (tréner Popradu): "Keď sa má prehrať, tak presne po takomto zápase a po takomto výkone. Naše mužstvo neodovzdalo súperovi nič zadarmo, hralo naplno, malo na to, aby vyhralo. Dnes rozhodlo športové šťastie."
František Hossa (tréner Slovana): "Bol to veľmi zaujímavý zápas s maximálnym nasadením na obidvoch stranách. Rozhodli presilové hry. Mastič podal vynikajúci výkon, avšak aj ostatní hráči hrali veľmi zodpovedne."

HC VSŽ Košice - HKm Zvolen 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
Hlasy:
Milan Staš (asistent trénera Košíc): "Čo sa týka hráčskej kvality, Zvolen je na tom lepšie, aj keď je momentálne v kríze, no trápime sa aj my. Ťažko je však toto trápenie prekonať, ak urobíme chyby vo vlastnom pásme a nepremeníme príležitosti. Nemôžem povedať, že by hráči nebojovali, v poslednej tretine šlapali, ak by dali gól, fyzicky by išli hore."
Ján Jaško (tréner Zvolena): "Z nášho pohľadu to nebol ľahký zápas po neúspešných výsledkoch. Hľadali sme recept na víťazstvo, musím povedať, že to nebol pekný hokej, ani naša typická hra, no pre nás sú podstatné dva body. Tie sú zaslúžené."

HK 36 Skalica - VTJ Spišská Nová Ves 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
Hlasy:
Svatopluk Kosík (asistent trénera Skalice): "Sme radi, že tento duel máme za sebou. Spokojní sme len so ziskom dvoch bodov. S hrou v žiadnom prípade. Po celý zápas sme sa nedokázali presadiť proti obrannej hre súpera a náš výkon bol mdlý."
Dušan Žiška (trénera Skalice): "Povinné body aj napriek ohromnému trápeniu. Cením si bojovnosť chlapcov."
Ján Faith (tréner Sp. N. Vsi): "Keď odohráme s výsledkom 1:2 a ideme trikrát sami na bránu a nezískame ani bod, je to smutné. Viac nemám čo dodať."

Dukla Trenčín - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 4:1 (3:0, 0:0, 1:1)
Hlasy:
Július Šupler (tréner Trenčína): "Súhlasím s hodnotením môjho kolegu, že výsledok zápasu zodpovedá jeho priebehu. Teší ma, že sme vyhrali, pretože naša aktivita v úsilí o prvú štvorku pokračuje. Mrzí ma však zranenie Plevu, ktorého v 16. min po páde na ľad prisadol Kusovský a spôsobil mu vykĺbenie ramena. Toto isté zranenie mal aj pred dvoma rokmi a po jeho dlhodobej maródke je to preňho opäť neuveriteľná smola."
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "V rušnom zápase nám nevyšiel záver prvej tretiny, keď sme po nepochopiteľných individuálnych chybách inkasovali za tri minúty tri góly. Potom sme chceli stav skorigovať, realizácia našich šancí nám však nevychádzala, navyše v závere nás pribrzdili vylúčenia. S výkonom mužstva nie som spokojný."

Najnovšie z klubu: Poprad

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk