Suhrn vysledkov 34. kola hokejovej West extraligy

BRATISLAVA 21. januára (SITA) - Súhrn výsledkov 34. kola hokejovej West extraligy:

HK 32 VA Liptovský Mikuláš - VSŽ Košice 2:6 (1:4, 1:0, 0:2)
Góly: 9. Pichoňský, 33. Bartánus - 6. Šimko, 10. a 14. Vítek, 20. a 60. Mižík, 44. Špilár
Zmeny: 21. Zlatý za Križana a Trochta za Pichoňského, 36. Huna za Bartánusa (všetci Lipt. Mikuláš), vylúčení: 7:11, navyše Bartánus (Lipt.Mikuláš) a Rybovič (Košice) na 10 min za nešportové správanie a Klepáč (Lipt. Mikuláš) do konca zápasu za nešportové správanie, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Vrábel - Popovič a Vrančík, 1800 divákov, celý zápas trval 200 minút, pre neprístojné chovanie domáceho publika bol zápas v 46. minúte na 30 minút prerušený.
Liptovský Mikuláš: Križan - P. Lištiak, Kusovský, M. Droppa, Klepáč, Devečka, Gallo - Paukovček, P. Vlk, Tomík - Šebo, Cibuľa, Školiak - Pichoňský, Halaj, K. Bartánus
Košice: Klempa - Valentín, Žitný, Topoli, B. Žabka, Gapa, Lenďák - Šimko, Igor Majeský, Vítek - Ihnačák, R. Pucher, Rybovič - Mižík, Špilár, Tatár

Slovan Bratislava - HKm Zvolen 9:2 (4:1, 2:0, 3:1)
Góly: 11., 23. a 26. Rataj, 10., 46. a 52. Lipiansky, 12. Pankov, 19. Cíger, 50. J. Štefanka - 1. a 51. Plavucha
Zmeny: 37. Búřil za Gribka, 41. J. Štefanka za Cígera, 45. až 55. Slovan bez Pankova - 11. Zvolen bez štvrtého útoku, 21. Kleniar za Rovnianka, Marcinek za Mahdalíka, vylúčení: 9:7, navyše Pankov 10 min za narazenie zozadu, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Martinko - Mášik, Druga, 5338 divákov.
Slovan: Mastič - Podhradský, Hecl, Ľ. Višňovský, Babka, Gribko, Gribko - Kolník, Rataj, Cíger - Pankov, Hreus, Lipiansky - Iľjin, Kapuš, Verčík
Zvolen: Rovnianek - Kovařík, Pukalovič, L. Čierny, Štork, Čop, Ivan Majeský - A. Rajčák, Voskár, Plavucha - Mahdalík, Šechný, Chovanec - Andrašovský, Konder, Pohorelec - Marcinek, Lipták, Košík

Stretnutie ŠKP Poprad - HK 36 Skalica sa neodohralo. Pre veľmi nepriaznivé počasie a nespôsobilé cesty sa hosťujúci hokejisti do Popradu nedostavili. Stretnutie sa odohrá v náhradnom termíne, ktorý bude určený dodatočne