HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapasoch 38. kola WEST Extraligy

BRATISLAVA 30. januára (SITA) - Súhrn hlasov trénerov po nedeľnajších zápasoch 38. kola hokejovej West extraligy:

VSŽ Košice - Dukla Trenčín 2:2 (1:0, 1:1, 0:1)
Hlasy:
Ján Selvek (tréner Košíc): "Bol to dobrý zápas, nepremenili sme však sólové nájazdy Pažáka a Reného Puchera. Keby sme dali na 3:0, mohli sme vyhrať. Dnes som hráčom poďakoval, že siahli na dno síl."
Július Šupler (tréner Trenčína): "Bolo to dobré stretnutie, domáci hrali s veľkým nasadením. Úvod patril Košičanom, nakoniec sme boli radi, že sme získali bod."

Slovan Bratislava - VTJ Spišská Nová Ves 6:1 (2:0, 2:1, 2:0)
Hlasy:
Ľubomír Pokovič (asistent trénera Slovana): "Mali sme viac šancí na strieľanie gólov. V obrane sme hrali zodpovednejšie ako v posledných stretnutiach. Veľmi dobre zahrala najmä prvá päťka, ktorá hrala s chuťou. Škoda, že aj napriek viacerým šanciam sa neuchytila Kapušova formácia. Dnes to bol iný zápas, ako naposledy v Spišskej Novej Vsi."
Ján Faith (tréner Sp. N. Vsi): "S našim mužstvom sa snažíme vychádzať na súperových ihriskách zo zabezpečenej obrany. Gól pri prvom striedaní narušil naše plány. Slovan bol po celý zápas lepší a mohli sme prehrať aj vyššie. My bojujeme o záchranu a mali by sme brať body prevažne mužstvám z nižších priečok."

HKm Zvolen - HK 36 Skalica 3:5 (2:2, 1:1, 0:2)
Hlasy:
Ján Jaško (tréner Zvolena): "Herný prejav sa nedá porovnať s predchádzajúcimi zápasmi, avšak naivnými zákrokmi sme pokazili niektoré situácie."
Dušan Žiška (tréner Skalice): "Dobre organizovanou hrou sme eliminovali súperové prednosti. Mali sme aj šťastie pri zakončovaní."

HK 32 VA Liptovský Mikuláš - ŠKP Poprad 2:2 (0:0, 1:1, 1:1)
Hlasy:
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Vo vyrovnanom stretnutí sme dvakrát doťahovali jednogólový náskok hostí. Nakoniec sme mohli aj vyhrať, ale nepremenili sme v závere takmer dvojminútovú presilovku."
Bedřich Brunclík (tréner Popradu): "V dramatickom podtatranskom derby sa hral hokej solídnej úrovne. S bodom sme nakoniec spokojný, aj keď sme si vytvorili viac vyložených šancí. Môžeme však banovať nepremenené sólové nájazdy."

Najnovšie z klubu: NY Islanders

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk