HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapasoch 40. kola WEST Extraligy

VTJ Spišská Nová Ves - HK 36 Skalica 5:1 (0:1, 5:0, 0:0)
Hlasy:
Ján Faith (tréner Spišskej Novej Vsi): "Aj dnes sme sa presvedčili, že v zápase, v ktorom jasne vyhrávame, dokážeme vyrobiť vážne chyby. Našťastie, Skalica ich nepotrestala. Naša druhá tretina bola najhokejovejšia. Nastrieľali sme v nej 5 gólov. Som rád, že sme konečne zdolali aj Skalicu."
Dušan Žiška (tréner Skalice): "Nepochopiteľný skrat v druhej tretine nás v podstate pripravil o lepší výsledok. Domáci sa chopili príležitosti a využili každú našu chybu."


HK 32 VA Liptovský Mikuláš - Dukla Trenčín 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
Hlasy:
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Pokračovali sme v dobrom výkone z tretej tretiny v Skalici. Chlapci bojovali a hrali so srdcom. Napriek oslabenej zostave sme zaslúžene vyhrali. Škoda chyby pri druhom góle Trenčína, keď sme v závere zbytočne zdramatizovali vývoj stretnutia."
Július Šupler (tréner Trenčína): "Spokojný som len s výkonom v tretej tretine, keď po korektúrach v zostave chlapci hrali oveľa lepšie, s väčším nasadením a bojovnosťou ako v predchádzajúcich dvoch tretinách. Keby tak hrali v celom zápase, nemohli by sme prehrať. Každá séria raz skončí."

HKm Zvolen - VSŽ Košice 4:3 (1:2, 2:0, 1:1)
Hlasy:
Ján Jaško (tréner Zvolena): "Tabuľkové postavenie v tomto stretnutí nehralo žiadnu rolu, pretože nehráme dobre. Hráči mali v úvode zviazané ruky nervozitou a tá z nich opadla až v druhej tretine. Rozhodujúcim momentom bol tretí gól Töröka, až vtedy sa k nám priklonilo strelecké šťastie."
Ján Selvek tréner Košíc na tlačovú konferenciu neprišiel.

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk