HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Suhrn hlasov trenerov po zapasoch 41. kola West extraligy

BRATISLAVA 15. februára (SITA) - Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 41. kola hokejovej West extraligy:

VSŽ Košice - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 5:5
Hlasy:
Ján Selvek (tréner Košíc): "Nie som vôbec spokojný, u niektorých hráčov mi chýbalo stopercentné nasadenie. O záchranu vieme hrať ešte lepšie. Premieňanie šancí, to je katastrofa, jednoducho hráči to nevedia."
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Na góly to bolo úrodné stretnutie. Nie som spokojný s výsledkom, keď sme viedli 3:1 a 5:3 a iba remizovali. Inkasovali sme po chybách mladých hráčov."

Dukla Trenčín - VTJ Spišská Nová Ves 7:3
Hlasy:
Vladimír Klinga (asistent trénera Sp. N. Vsi): "Domáci pokračovali vo svojich kvalitných výkonoch spred prestávky, napriek tomu, že im chýbali štyria stabilní hráči. Predvádzali dobrý, celoplošný hokej a boli dôraznejší v priestoroch pred vlastnou i našou bránkou. Ani my sme nepodali zlý výkon, mohli sme však pridať viac gólov, pretože šance sme na ne mali a mohli sme domácich tak viac potrápiť. Myslím, že pre oko diváka to bol pekný zápas."
Július Šupler (tréner Trenčína): "Kolega vlastne vyjadril všetko o priebehu stretnutia aj za mňa. Nemám k tomu čo dodať, azda len to, že množstvo našich príležitostí sme menším dôrazom a laxnosťou nezrealizovali. Dnes nám chýbali štyria hráči základnej zostavy: brankár Murín pre vysokú teplotu, obranca Smerčiak má podvrtnutý členok a útočníci Györi - mal brušnú vyrózu a niekoľko dní netrénoval a jeho kolega Rusznyák - má zranené postranné väzy v kolene."

HKm Zvolen - Slovan Bratislava 2:4
Hlasy.
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Chceli sme sa predviesť v čo najlepšom svetle. Za stavu 0:4 sa hráčom už ťažko mobilizovalo, ale patrí im poďakovanie, že nepodľahli panike a vrátili sa do zápasu. Hlavnú zásluhu mal na tom brankár Babura."
František Hossa (tréner Slovana): "Vedeli sme, že Zvolenčania sa budú chcieť ukázať novým trénerom a naša pozícia nebola ľahká. V prvej tretine sme využívali rýchle brejky na strelenie gólov a v priebehu ďalšieho vývoja zápasu sme čakali na ďalšie možnosti. Brankár Babura podal obdivuhodný výkon."

HK 36 Skalica - ŠKP Poprad 3:1
Hlasy
Svatopluk Kosík (asistent trénera Skalice): "Dôležitosť zápasu poznačila kŕčovitým výkonom v prvej tretine našich hráčov, v druhej tretine zvýšenou aktivitou a rýchlosťou sme súpera prevýšili a po zásluhe sme sa ujali vedenia, ktoré potom v tretej tretine sme z rúk už nepustili. Škoda zbytočných vylúčení na oboch stranách, čím sa diváci pripravili o lepší športový zážitok."
Milan Jančuška (asistent trénera Popradu): "Z nášho pohľadu bola najlepšia prvá tretina, škoda nevyužitých šancí. Druhú tretinu sme hrali slabšie, dostali sme dva góly. Druhý gól padol v oslabení a tieto dva góly rozhodli. Hrali sme veľmi naivne, zbytočnými faulami sme sa dostali pod tlak. Je to škoda, lebo to bol dôležitý zápas a také chyby sa trestajú."

Najnovšie z klubu: Žilina

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk