HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Suhrn hlasov trenerov po piatkovych zapasoch 45. kola hokejovej West extraligy

BRATISLAVA 25. februára (SITA) - Súhrn hlasov trénerov po piatkových zápasoch 45. kola hokejovej West extraligy:

VTJ Spišská Nová Ves - Slovan Bratislava 3:5 (2:0, 1:4, 0:1)
Hlasy:
Ján Faith (tréner Spišskej Novej Vsi): "Je ťažké získať viac bodov so Slovanom v sezóne ako sme získali doposiaľ. Napriek tomu si myslím, že sme prehrali po hrubých chybách. Nepodržal nás ani brankár Antoni. Avšak v prvom rade sú za výsledok zodpovední hráči. V poslednej tretine Slovan už iba kontroloval výsledok."
František Hossa (tréner Slovana): "Našim cieľom bolo urobiť dobrý výsledok, získať dva body. To sme aj splnili. Po nevýraznej I. tretine sme preskupili formácie, čo prinieslo žiaduci efekt. Som rád, že dokázali moji zverenci zvrátiť nepriaznivý stav."

HK 36 Skalica - HKm Zvolen 1:1 (1:0, 0:0, 0:1)
Hlasy:
Svatopluk Kosík (asistent trénera Skalice): "V dôležitom zápase, keď obom mužstvám išlo o veľa, videli diváci hokej veľmi dobrej úrovne. Aktívnejší Zvolen mal v tomto zápase prevahu, ale my sme kontrovali bojovnosťou a dobrou obrannou hrou na čele s Lipovským v bráne. Škoda posledných dvoch minút, keď sa Zvolenu podarilo vyrovnať."
Peter Mikula (asistent trénera Zvolena): "Osobne si myslím, že po predvedenej hre a šanciach nám bohužiaľ ani teraz nebolo súdené zlomiť nepriazeň osudu. Aspoň dve minúty pred koncom sme naklonili misky váh na svoju stranu. Treba hráčom poďakovať za predvedený výkon, bod si pri nepriazni osudu zaslúžili."

Dukla Trenčín - VSŽ Košice 2:4 (0:1, 0:1, 2:2)
Hlasy:
Dušan Gregor (asistent trénera Trenčína): "Z našej strany to bol koncert nepremenených príležitostí, keď sme najmä v prvej tretine nevyužili 5-6 tutoviek. Aj keď nám snaha a bojovnosť nechýbali, hrali sme s nepochopiteľne veľkou nervozitou. Pri hosťujúcom brankárovi Klempovi stálo šťastie a pomohla mu aj naša strelecká nemohúcnosť. Hru sme tvorili my, góly však dávali Košice."
Ján Selvek (tréner Košíc): "My sme bojovali o úspešný výsledok a nakoniec sa nám to podarilo, hoci najmä v prvých piatich minútach mali domáci veľa šancí a mohli dať niekoľko gólov. Nevyšlo im to a potom znervózneli. Nás podržal brankár Klempa, ktorý chytal veľmi dobre i s patričnou dávkou šťastia. Dukla hrala, ale my sme brali body."

Najnovšie z klubu: Košice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk