HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Suhrn hlasov trenerov po stretnutiach 46. kola extraligy

BRATISLAVA 27. februára (SITA) - Súhrn hlasov trénerov po stretnutiach 46. kola hokejovej West extraligy:

HKm Zvolen - Dukla Trenčín 3:3 (1:1, 1:1, 1:1)
Hlasy:
Dušan Gregor (asistent trénera Trenčína): "Remíza je výsledkom dnešného pomeru síl na ľade. Zápas sa skončil spravodlivou deľbou bodov. Viac k tomu nemám čo povedať."
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Žiaľ víťazstvo ešte na svojom konte nemáme. S poslednými dvoma zápasmi som však už spokojný. Hra už bola lepšia, avšak góly nám akosi nepadajú. Zvolenská obrana stojí stále na kuracích nohách. Inak sa hrá, keď o niečo ide. Robíme individuálne chyby, za ktoré sme trestaní."

VTJ Spišská Nová Ves - ŠKP Poprad 0:1
Hlasy:
Ján Faith (tréner Spišskej Novej Vsi): "Nemôžem povedať, že sme hrali zle, ale opäť sme nedali gól. Bol to už v poradí ôsmy zápas na domácom ľade bez gólu. Také šance ako mal Paciga sa musia premieňať. Aj keď uznávam kvality brankára Šimonoviča, z tých šancí čo sme mali, musíme dať aspoň jeden gól."
Bedřich Brunclík (tréner Popradu): "Obidve mužstvá bojovali o každý meter ľadovej plochy. Je to vydreté víťazstvo, aj keď sme mali viac šancí ako domáci. Vyhrali sme zaslúžene, lebo sme boli o ten jeden gól lepší."

Slovan Bratislava - VSŽ Košice 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
Hlasy po zápase:
Ľubomír Pokovič (asistent trénera Slovana): "Prvý gól hneď v 1. minúte nám veľmi pomohol. Hráči hrali s chuťou a veľmi dobre kombinovali. Škoda, že sme nestrelili ešte viac gólov, hosťom výborne zachytal brankár Klempa. Dúfam, že sme si strelecký prah ušetrili na ďalšie zápasy. Sme radi, že náš brankár Biegl si udržal čisté konto, čo je dobré nie len preňho, ale aj pre celé mužstvo."
Milan Staš (asistent trénera Košíc): "Slovan bol lepším tímom. Hneď v úvode nám naznačil, že to budeme mať veľmi ťažké. Spravili sme veľa chýb, ktoré skúsenejší domáci potrestali. Za to, že sme neinkasovali viac gólov môžeme ďakovať brankárovi Klempovi, ktorý dnes chytal veľmi dobre."

HK 32 VA Liptovský Mikuláš - HK 36 Skalica 3:3
Hlasy:
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Aj v tomto zápase sa ukázalo, že Skalica sa nevzdá za žiadneho stavu. Nevyšla nám druhá tretina, keď po taktických chybách v obrannej činnosti sme stratili dvojgólové vedenie. Chceli sme vyhrať, ale po šťastnom vyrovnávajúcom góle sme aspoň remizovali. Na začiatku tretej tretiny sme urobili zmeny v zostave, keď tretí útok nahradil štvrtý, čo nám pomohlo. V závere toho už naši obrancovia mali dosť, pretože ku koncu sme striedali len troch."
Dušan Žiška (tréner Skalice): "Po nepozornej úvodnej časti pomohli ostrejšie slová v kabíne. V druhej tretine sa nám podarilo vyrovať hru. V závere hostia šťastným gólom vyrovnali, ale s remízou sme spokojní."

Najnovšie z klubu: Calgary

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk