HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Suhrn hlasov trenerov po stretnutiach 47. kola West extraligy

BRATISLAVA 29. februára (SITA) - Súhrn hlasov trénerom po stretnutiach 47. kola hokejovej West extraligy:

ŠKP Poprad - Slovan Bratislava 2:7
Hlasy:
Bendřich Brunclík, Poprad: "Za ten čas, čo som trénerom a takisto aj ako dlhoročný hráč, či to už bolo v Košiciach, Mikuláši, v Kladne, v Poprade nikdy sme nemali toľko šancí ako dnes. Som presvedčený, že ich už nikdy toľko nebudeme mať."
František Hossa, Slovan: "V prvej tretine sme mali aj šťastie, keď Poprad nevyužil veľa šancí. My sme naopak svoje šance využili, podržal nás brankár Biegl. Som nespokojný s tým, že sme mali príliš veľa vylúčených hráčov, naopak som rád, že sme premieňali šance a zvíťazili."

HC VSŽ Košice - HKm Zvolen 2:1
Hlasy:
Milan Staš (asistent trénera Košíc):
"Chceli sme eliminovať hráčov, ktorí vedia rozhodnúť zápas, či už Šechného, Plavuchu alebo Voskára. Sčasti sa nám to podarilo. Svojou obetavosťou a bojovnosťou sme súpera neraz privádzali do zúfalstva. So šťastím sme zápas dotiahli do víťazného konca."
Ernest Bokroš (tréner Zvolena):
"Ja sa k tomuto zápasu nemienim vyjadrovať, nemám k nemu čo povedať, vyjadrí sa prezident klubu."

Dukla Trenčín - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 10:2
Hlasy:
Dušan Gregor, asistent trénera: "Na rozdiel od nášho predchádzajúceho domáceho zápasu s Košicami sme dokázali premieňať vypracované šance. Po 4. góle sa súboj premenil na našu exhibíciu, hráči dobre korčuľovali a potešili divákov prvou desiatkou v tejto sezóne."
Ján Hegyi, tréner: "V prvej tretine sme začali ľahkovážne a mohli sme aj viesť, pretože šance sme si vytvorili. Domáci sa ale ujali vedenia 2:0, za tohto stavu sme nevyužili na zníženie sólový nájazd, Trenčania dali ďalšie góly a od stavu 4:0 sme im začali nechávať príliš veľa voľného priestoru a hrali sme dezorientovane a odovzdane."

HK 36 Skalica - VTJ Spišská Nová Ves 4:4
Hlasy:
Vladimír Klinga, asistent trénera, Sp. N. Ves: "Pred zápasom by sme brali aj bod, no po vývoji stretnutia si myslím, že sme mali vyhrať. Rozhodli naše hrubé chyby. Rozhodca Čaprnka necitlivo vylúčil nášho hráča dve minúty pred koncom a tento verdikt rozhodol o tom, že Skalica vyrovnala. Myslím si, že Skalica nás podvedome podcenila, pôsobila unaveným dojmom. Som rád, že sme potvrdili výsledok 5:1 z domáceho prostredia a ukázali, že nebol náhodný."
Svatopluk Kosík, asistent trénera, Skalica: "Prvé dve tretiny podávalo mužstvo bezduchý výkon, hralo zle. V poslednej tretine sme museli urobiť niekoľko korekcií v zostave, hrali sme na dve pätorky a v závere sme zachránili aspoň bod. Domáca strata ale mrzí."

Najnovšie z klubu: NY Islanders

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk