HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Suhrn hlasov trenerov po zapasoch 48. kola hokejovej West extraligy

BRATISLAVA 3. marca (SITA) - Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 48. kola hokejovej West extraligy:

Spišská Nová Ves - Trenčín 3:5
Hlasy:
Ján Faith (tréner Spišskej Novej Vsi):
"Znovu sme nedali my prvý gól a museli sme doťahovať. Aj keď sme vyrovnali, hrubú chybu Vrábela potrestali hostia gólom vo vlastnom oslabení. Také chyby, aké sme vyrobili, sú zákonite trestané gólmi. Mrzí ma najviac to, že sme prišli o Nádašdiho, ktorý má po zákroku Nemca zlomenú nohu."
Július Šupler (tréner Trenčína):
"Zápas sme zvládli po každej stránke. Boli však aj nedostatky, ale tie nahradilo naše nasadenie. Musím povedať, že sme mali pri góloch aj športové štastie. O víťazstve rozhodla väčšia skúsenosť našich hráčov."

HK 32 VA Liptovský Mikuláš - VSŽ Košice 6:1
Hlasy:
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Po zápase v Trenčíne, v ktorom sme hrali zle, som očakával kvalitný výkon od hráčov, čo sa aj potvrdilo. Prvá tretina bola ešte vyrovnaná, v druhej hetrik Tomíka rozhodol o našom zaslúženom víťazstve. V našom tíme pomohli aj zmeny v zostave. V pohode hrala najmä prvá päťka, ktorá dala všetkých šesť gólov. V tretej tretine sa už len dohrávalo."
Milan Staš (asistent trénera Košíc): "V prvej tretine sme začali celkom dobre, vypracovali sme si 5-6 šancí, premenili sme však len jednu. V druhej časti hry sme po našich naivných fauloch inkasovali dva góly v rýchlom slede za sebou, ktoré prakticky rozhodli o osude stretnutia. V tretej tretine sme už nemali fyzických a psychických síl na zvrat, dali sme šancu všetkým hráčom, pretože v nedeľu nás čaká veľmi dôležitý zápas so Spišskou Novou Vsou."

Slovan Bratislava - Zvolen 7:0
Hlasy:
František Hossa (tréner Slovana):
"Diváci dnes videli zaujímavé stretnutie. Hrali sme veľmi dobre, darili sa nám kombinácie a s chuti sme si zastrieľali. Exceloval hlavne druhý útok, ktorému sa darilo herne i strelecky. Keď sa vyskitli nejaké chybičky, spolahlivo ich likvidoval Biegl."
Ernest Bokroš (tréner Zvolena):
"Gratulujem súperovi k víťazstvu. Slovan hral dnes uvolnene, predvádzal pekný, kombinačný hokej. Stále sa opakuje situácia, že súper trestá každú našu hrúbku. Ak sa nevyvarujeme chýb, nebudeme bodovať ani v ďalších zápasov. Hra nášho mužstva nie je zlá, nechýba jej ani bojovnosť, no práve množstvo chýb je hlavným dôvodom, prečo nevyhrávame. Sme v zložitej situácii, čakáme na Rovnianka ako na spasiteľa."

Najnovšie z klubu: Arizona

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk