HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Suhrn hlasov po piatkovych stretnutiach 51. kola

BRATISLAVA 10. marca (SITA) - Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 51. kola hokejovej West extraligy:

ŠKP Poprad - HKm Zvolen 3:2 (0:2, 1:0, 2:0)
Hlasy:
Bedřich Brunclík (tréner Popradu): "Sme nesmierne šťastní, že sme zvrátili pre nás nepriaznivý stav 0:2. Musím však povedať, že aj v prvej tretine chlapci nehrali zle, nedávali však góly. Potom sme už zvládli stretnutie k úplnej spokojnosti."
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "V stretnutí, v ktorom išlo o veľa, nakoniec zvíťazili domáci, aj keď aj my sme chceli bod. Za stavu 2:1 sme nemuseli byť aktívny, útočiť a hrať museli hlavne domáci. Rozhodujúci moment zápasu bolo vyrovnanie na 2:2 pri štvorminútovej presilovke za zbytočné vylúčenie Voskára."

HK 36 Skalica - VSŽ Košice 1:7 (1:1, 0:5, 0:1)
Hlasy:
Svatopluk Kosík (tréner Skalice): "Košice vyhrali dnešné stretnutie úplne zaslúžene."
Ján Selvek (tréner Košíc): "Čakali sme na chyby súpera, dobre sme bránili a mali sme aj dobrú koncovku. Predovšetkým sme hrali s väčším nasadením ako domáci. My sme išli celým srdcom za víťazstvom."

Dukla Trenčín - Slovan Bratislava 1:3
Hlasy:
Július Šupler (tréner Trenčína): "Teší nás, že zaplnené hľadisko videlo kvalitný a takticky na úrovni vedený zápas. Žiaľ, z našej strany sme ho zvládli k menšej spokojnosti, pretože šance sme síce vyprodukovali, ale s jedným streleným gólom sa vyhrať nedá. Hoci snaha našim hráčom nechýbala, pri väčšej dravosti a koncentrovanosti by výsledok i hra mohli byť lepšie."
František Hossa (tréner Slovana): "Očakávali sme veľmi kvalitné stretnutie a nasadenie i kvalita z oboch strán sa nakoniec prejavili. Ťažili sme z výborného výkonu v defenzíve, ktorá bola podporená výborným Bieglom v bránke. Podnikali sme nebezpečné protiútoky, z ktorých sme mohli vyťažiť ešte viac gólov."

VTJ Spišská Nová Ves - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 3:4 (2:1, 1:2, 0:1)
Hlasy:
Ján Faith (tréner Sp. Novej Vsi): "Už mi to pripadá ako keby naši hráči nechceli strieľať góly. Také šance, aké mali Lipina, Sýkora, Kostelňák a ďalší, musíme predsa premieňať. Mrzí ma, že už na mňa pokrikujú aj inteligentní ľudia. Pokladám sa za aspoň takého odborníka v trénerstve ako daný pán v lekárstve."
Ján Hegyi (tréner Liptovského Mikuláša): "Bol to náš najslabší výkon na klziskách súperov. Nezopakovali sme výkon z Bratislavy. Snáď sme boli o ten jeden gól šťastnejší."

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk