HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Suhrn hlasov trenerov po zapasoch 52. kola hokejovej West extraligy

BRATISLAVA 12. marca (SITA) - Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 52. kola hokejovej West extraligy:

VSŽ Košice - Dukla Trenčín 2:2 (1:0, 0:1, 1:1)
Hlasy:
Ján Selvek (tréner Košíc): "Hokej to bol nadpriemerný. Podali sme obetavý výkon na hranici svojich možností. Aj pred zápasom by sme brali remízu, ktorú máme."
Július Šupler (tréner Trenčína): "Nebolo to zlé stretnutie. Bolo dramatické, hrá sa oveľa. Košiciam ide o záchranu, nám o prvú štvorku a čo najlepšie postavenie pred play off. Chceli sme uhrať dva body, ale momentálne sme spokojní aj s bodom."

HK 32 VA Liptovský Mikuláš - ŠKP Poprad 1:1 (1:0, 0:1, 0:0)
Hlasy:
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Bol to kvalitný extraligový zápas s bojovným a kombinačným hokejom. Hráči si vytvorili veľa príležitostí, ale výborné výkony brankárov im neumožnili vyššie skórovať. Myslím si, že sme si vytvorili viac čistých gólových šancí, takže sme mohli aj vyhrať, preto som trochu sklamaný. Chlapci však bojovali a každý bod je dobrý, pretože teoretická šanca na play off stále ostáva."
Bedřich Brunclík (tréner Popradu): "Bojovné podtatranské derby, v ktorom si nikto nič nedaroval skončilo nakoniec spravodlivou remízou. Osobne som rád, že človek, ktorý hovoril o tom, ako Mikuláš bude rozdávať body, nemal pravdu. Prvý dojem mojich zverencov, ktorí nie všetci podali na záver súperovi ruku, pramenil asi zo sklamania, pretože veľmi túžili po dvoch bodoch. Treba si však uvedomiť, že aj bod je cenný, hrali sme vonku, kde máme vždy menšiu odvahu ako doma, narazili sme na kvalitného súpera, ktorý dokáže poraziť každé mužstvo. Čakajú nás ešte štyri ťažké zápasy do konca základnej časti, preto nič nie je ešte rozhodnuté."

Slovan Harvard Bratislava - VTJ Spišská Nová Ves 4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
Hlasy:
Ľubomír Pokovič (asistent trénera Slovana): "Samozrejme, že sme podali slabší výkon, ako v Trenčíne. Možno sa na ňom prejavilo i veľké úsilie, ktoré sme museli vynaložiť na piatkové víťazstvo. Napriek tomu sme spokojní s víťazstvom a s tým, že sme predĺžili našu úspešnú sériu."
Ján Faith (tréner Sp. N. Vsi): "Po stretnutí s Liptovským Mikulášom sme mali obavy z tohto zápasu. Dnes sme však podali dobrý výkon a odohrali jeden z lepších duelov. Výsledok je pre nás prijateľný, no mohli sme streliť ešte o nejaký ten gól naviac. Na chlapcoch bolo vidieť, že nehrajú pod psychickým tlakom."

HKm Zvolen - HK 36 Skalica 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Hlasy:
Peter Mikula (asistent trénera Zvolena): "Bol to priemerný hokej, v ktorom sme mohli rozhodnúť o našom víťazstve už skôr ako v poslednej minúte. Vo finálnej fáze nám však chýval pokoj a razancia. Bol to však tretí domáci zápas, v ktorom sme neinkasovali ani gól."
Svatopluk Kosík (tréner Skalice): "Nemohli sme zvoliť nič iné, len defenzívny spôsob hry, ktorým sme chceli otupiť kombináciu domácich. Vychaládzalo nám to, ale zamyslieť sa musíme nad mizernou streleckou potenciou."

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk