HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Suhrn hlasov trenerov po piatkovych zapasoch 54. kola hokejovej West extraligy

BRATISLAVA 17. marca (SITA) - Súhrn hlasov trénerov po piatkových zápasoch 54. kola hokejovej West extraligy:

Spišská Nová Ves - Skalica 2:4
Ján Faith (S. N. Ves): "Bol by som veľmi rád, keby sme sezónu dokončili so cťou. Niektorým našim hráčom chýba srdce. Verím, že ma v posledných dvoch kolách presvedčia o opaku."
Svatopluk Kosík (Skalica): "Som rád, že v našej herne kríze sa nám podarilo zvíťaziť. Boli sme efektívnejší v zakončovaní."

L. Mikuláš - Trenčín 2:6
Ján Hegyi (tréner Lipt. Mikuláša): "Napriek tomu, že išlo o veľa sme hrali sme bez patričného nasadenia. Nakoniec sme úplne zaslúžene prehrali, pretože dnešný hokej vyžaduje určite viac nasadenia ako predviedli dnes moji zverenci."
Július Šupler (tréner Trenčína): "Bol to priemerný extraligový zápas. Sme radi, že sme vyhrali a získali istotu postupu účasti v play off, dokonca sa črtá šanca skončiť celkovo tretí. Mrzí ma len zranenie obrancu Richarda Pavlikovského, ktorý má trieštivú zlomeninu zápästia. Je to športová smola, pretože to bolo nezavinené zranenie a je to veľmi citeľná strata pre nás najmä s ohľadom na blížiace sa vyvrcholenie ligy."

Zvolen - Košice 10:1
Peter Mikula (asistent trénera Zvolena): "Od druhej tretiny sme dokázali v čom spočíva krása hokeja. Je však pravda, že nám súper veľa dovolil a v tretej tretine sme ešte našu koncovku zefektívnili."
Milan Staš (asistent trénera Košíc): "Vedeli sme, že po záchrane v súťaži bude ťažké motivovať hráčov na dnešný zápas, ale takýmto prístupom nás nepríjemne prekvapili. Vôbec nebojovali a do hry nevložili srdce."

Slovan Bratislava - ŠKP Poprad 4:2
František Hossa (tréner Slovana): "V dnešnom zápase nás dve tretiny svojim výkonom dráždil brankár Šimonovič, ktorý chytal v skvelej forme. Vytvorili sme si veľký tlak a Šimonovič niekedy so šťastím a niekedy svojím umením súpera podržal. Som rád, že sme napokon góly strelili, ale mrzia ma zranenia trojice Hreus, Cíger a Hecl. Dúfam, že do prvého zápasu play-off budú v poriadku. Chcem poďakovať chlapcom a celému realizačnému tímu, že sme základnú časť zvládli ako sme si predsavzali, teraz nás čaká play-off, ktoré bude náročnejšie."
Bedřich Brunclík (tréner Popradu): "Slovan vyhral zaslúžene, na našu prehru mali vplyv dva dôvody. V minulom kole sme rozhodli o našej účasti v play-off a to trochu poznačilo výkon mojich zverencov. Druhým dôvodom bolo, že sa nám zranil Kledrowetz a naša obrana bola potom preťažená. Navyše sme si nevedeli poradiť s agresivitou súpera. Boj o tretie miesto je otvorený a rozhodne sa až v poslednom kole."

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk