HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Suhrn hlasov trenerov po utornajsich stretnutiach 56. kola hokejovej extraligy

BRATISLAVA 21. marca (SITA) - Súhrn hlasov trénerov po utorňajších stretnutiach 56. kola hokejovej extraligy:

Spišská Nová Ves - Košice 0:4
Ján Faith (tréner Spišskej Novej Vsi): "Mrzí ma, že aj v poslednom stretnutí tohto ročníka extraligy hrali chlapci bez zápalu. Nikto nebol ochotný zabojovať. Okrem Vantrobu, ktorý jediný pristúpil k zápasu zodpovedne."
Milan Staš (asistent trénera Košíc): "Rozhodla naša efektivita v streľbe. Snáď sme boli aj lepším mužstvom a určite rozhodla aj dobrá nálada po záchrane."

Liptovský Mikuláš - Zvolen 4:4
Ján Hegyi, tréner Liptovského Mikuláša: "Dnešný zápas nebudem komentovať."
Peter Mikula, asistent trénera Zvolena: "Bol to priemerný extraligový zápas. Navyše stretnutie poznačilo, že išlo o posledný zápas sezóny, v ktorom už o nič nešlo. Hráči mohli predviesť odľahčený výkon a pobaviť divákov. To však nedokázali. Z nášho pohľadu môžem byť spokojný, že nedošlo k zraneniu, aj keď to bola určitým spôsobom príprava na play off. Dnes sme poskytli priestor aj hráčom širšieho kádra."

Poprad - Trenčín 4:3
Bedřich Brunclík (tréner Popradu): "Nepoviem veľa. Naše víťazstvo je úplne zaslúžené. Porazili sme zrejme primadony. Už v druhej tretine sme mohli rozhodnúť, ale nepremenili sme vyložené šance. Ukázalo sa však, že doma sme veľmi silní."
Július Šupler (tréner Trenčína): "Myslím si, že dve tretiny sme mali hru v rukách. V tej poslednej chvíľková nepozornosť a dve chybičky rozhodli, že súper vyrovnal a dal o gól viac. Cením si však výkon svojho mužstva a musím znovu povedať, že takéto zápasy by mali pískať naši najlepší rozhdocovia. Nebol to dobrý ťah riadiaceho orgánu."

Slovan Bratislava - HK 32 Skalica 2:2
Ľubomír Pokovič, asistent trénera Slovana: "Pre nás to mala byť previerka pred play off, no vyzeralo to skôr ako nevydarený tréningový zápas. Viazla kombinácia, čo však vychádzalo z nízkeho nasadenia. Nepremenili sme svoje šance, tie však mala aj Skalica. Keby 3 minúty pred koncom premenil svoj nájazd jeden z hosťujúcich hráčov, mohli sme dopadnúť aj horšie."
Svatopluk Kosík, tréner Skalice: "Odvážame si nečakaný bod. Jeho cena je vyššia najmä po predchádzajúcich zlých výsledkoch, keď mužstvo bolo v útlme až rozklade. Remíza je o to cennejšia, že sme dali príležitosť aj juniorom. Máme za sebou dobrú sezónu. Neúspech v závere mal tri hlavné príčiny: postoj hráčov, postoj vedenia klubu a ekonomická situácia."

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk