Hokej.sk Hokej.sk

Eurolanche Invasion alebo cesta fanklubu Avalanche do Colorada
zdroj:

Eurolanche Invasion alebo cesta fanklubu Avalanche do Colorada

Európsky fanklub Avalanche sa chystá za Petrom Budajom do Colorada.

Dni čakania, mesiace príprav a roky snenia. Tak nejako vyzerá dnes nálada v prvom európskom fanklube Colorado Avalanche – Eurolanche. Pred vyše rokom, keď fanklub brázdil na internete a v hokejovom svete svoje prvé nesmelé kroky, nikto ani len nepomyslel na výlet do Colorada. Čas však postúpil a takmer rok stará myšlienka sa postupne stáva realitou. Eurolanche Invasion alebo denverská invázia Eurolanche sa blíži.

{+r40558,200x209}Eurolanche Invasion je druhým spoločným projektom, na ktorom sa budú podieľať členovia európskeho fanklubu Colorada. Prvým bolo júlové stretnutie s Petrom Budajom. Práve na prvej spoločnej akcii sa pohli ľady vpred, pristúpilo sa k činom a o pár dní neskôr sa stanovil presný termín cesty Eurolanche do Denveru.

Okrem stretnutia s Petrom Budajom plánujú zástupcovia fanklubu počas cesty do USA osloviť aj ďalších hráčov „lavín“. V súčasnosti začali komunikáciu s riaditeľkou charitatívnej organizácie Iana Laperrierea. Chýbať by nemal ani spoločný míting s partnerským fanklubom priamo z Denveru vystupujúcim pod názvom „Project Trinity“. V pláne sú aj rozhovory s manažmentom klubu a vedením tímu.

Európski fanúšikovia Avalanche chcú vyvinúť maximálnu snahu pri prezentácie myšlienky a podstaty Eurolanche. „Ak sa nám to podarí, tak otvoríme ďalšiu veľkú kapitoly v našej histórii, staneme sa vôbec jediným oficiálnym fanklubom a vďaka našej spolupráci otvoríme cesty do Colorada ďalším našim členom, už v priaznivejších podmienkach,“ píše sa na stránke Eurolanche a ďalej stojí: „V logu vyrobenom špeciálne pre túto udalosť, je zakomponovaná rímska číslica jeden. Je to síce len symbolika, no veríme, že sa Eurolanche v Colorade neobjaví naposledy.“

Novinky na eurolanche.com v štyroch jazykoch

{+l33827,200x250}Európsky fanklub „lavín“ prešiel na eurolanche.com počas posledných týždňov niekoľkými zmenami.

Od októbra sme zaviedli dennú aktualizáciu, ktorú svojimi článkami pravidelne dopĺňajú piati členovia zo štyroch krajín. Darí sa nám tak vytvárať jedinečné spravodajstvo o tomto tíme v piatich rozličných jazykoch. Súčasťou aktualizácie je nemecký a anglický týždenný súhrn, preview a najrýchlejší pozápasový komentár, ktorý vychádza už do desiatich minút po ukončení stretnutia,“ povedal jeden z autorov stránky eurolanche.com

Ďalšou novinkou je lepšie spracovanie jednotlivých sekcií, ktoré sú teraz prehľadnejšie. Takisto novú tvár získal „eShop“ a prihlasovací formulár „Join Us“. „Vznikla nová rubrika Eurolanche Invasion, v ktorej bude postupom času nachádzať horúce aktuality o tomto jedinečnom spoločnom projekte,“ dodal.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Colorado

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

ProFutbal.sk