Hokej.sk Hokej.sk

Eurolanche mieri po tretí raz  do Denveru
zdroj:

Eurolanche mieri po tretí raz do Denveru

Prvý európsky fanklub tímu NHL Colorado Avalanche, skrývajúci sa pod názvom Eurolanche, odchádza na svoj tretí výjazd do zámoria

Prvý európsky fanklub tímu NHL Colorado Avalanche, skrývajúci sa pod názvom Eurolanche, odchádza na svoj tretí výjazd do zámoria. Po dvoch úspešných „inváziách“, o ktorých sme vás taktiež informovali, pocestujú tentoraz do do Colorada šiesti členovia. Takzvaná "Eurolanche Invasion III." štartuje 30. januára a návrat je naplánovaný na 14. februára.

Najväčšie podujatie pod taktovkou fanklubu

Výprava bude mať celkom pestré medzinárodné obsadenie. Dvojicu slovenských fanúšikov totiž doplnili traja Rakúšania a jeden priaznivec z Rumunska. „Eurolanche Invasion III. bude doposiaľ našim najväčším spoločným podujatím. Za posledné roky sme získali veľa skúseností a preto veríme, že prinesieme fanúšikom Colorada Avalanche kvalitný servis a množstvo zážitkov priamo z centra diania. Na našej internetovej stránke budeme mať denník v troch jazykových mutáciách, fotografie a videá,“ povedal pre hokej.sk predseda fanklubu David Púchovský.

V pláne šesť zápasov a stretnutie so Sakicom

"Eurolanche Invasion III." chce svojou aktivitou ukázať mnohým ďalším fanúšikom iných tímov, že sny sa môžu stať ľahko skutočnosťou. „Všetci uvidíme šiesť zápasov. Od manažmentu tímu a brankára Petra Budaja sme dostali lístky zadarmo takmer na všetky duely pre všetkých členov. Aj tento rok budú na programe stretnutia s hráčmi, účasť na tréningoch,“ povedal Púchovský. „Počas prvých dní by sme sa mali stretnúť aj s legendou Joeom Sakicom, čo sa nám pre jeho minuloročné zranenie nepodarilo. Stále to je v štádiu príprav, no verím, že sa nám to nakoniec podarí.“

Pre fanúšikov spustený vynovený web

Eurolanche spustil so začiatkom Eurolanche Invasion III. vynovenú internetovú stránku. Oficiálna stránka fanklubu sa zmenila na nepoznanie a jej cieľom bude predovšetkým spravodajský servis. Svojim členom ponúkne profily, diskusie, chat, hokejovú burzu a účasť v súťažiach. Novinkou bude špeciálny interaktívny systém, ktorý bude automaticky vyhodnocovať aktivitu členov. Noví záujemcovia si budú môcť vybrať medzi prémiovým plateným a základným neplateným členstvom. Na www.eurolanche.com takisto nájdete kompletný servis z Eurolanche Invasion III. a ďalšie informácie o fanklube.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Colorado

Pozri viac

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

ProFutbal.sk