HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Suhrn hlasov trenerov po zapasoch 1. kola hokejovej West extraligy

Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 1. kola hokejovej West extraligy:

ŠKP Poprad - HC Košice 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Hlasy:
Milan Jančuška (tréner Popradu): "Bol to typický extraligový zápas, v ktorom sa zo známych príčin prejavila aj naša zápasová pauza. Chlapci si splnili najmä defenzívne úlohy. Z veľkého počtu šancí sme veľa nepremenili. Vyhrali sme však zaslúžene. Poznám pána Selveka a vedel som, čo môžem od hostí očakávať. Čo sa týka nenastúpenia Bartečka, vedeli sme, že nás posilní najviac v jednom zápase, preto sme na túto alternatívu boli pripravení."
Ján Selvek (tréner Košíc): "Bez gólov sa vyhrať nedá. Chlapci sa snažili, chýbajú im však skúsenosti. K ich hre však nemám výhrady. Poprad mal prevahu, ale gólové príležitosti sme si vypracovali aj my. Niektorí naši mladíci boli v premiére po zápase takí bledí, že by sa v nich ani krvi nedorezal."

MHC Martin - Dukla Trenčín 5:2 (0:0, 1:2, 4:0)
Hlasy:
Ján Neliba (tréner Martina): "Na úvod sezóny to bol z našej strany kvalitný zápas. Všetci hráči odviedli maximum, dodržali stanovenú taktiku s agresívnym napádaním a zónovou obranou stredného pásma. Som šťastný, že nám vstup do extraligy vyšiel a že sme zdolali silného súpera. V druhej tretine sme zažili i krušné chvíle, keď sme súpera posadili na koňa, ale o to je toto víťazstvo cennejšie, lebo sme bojovnosťou dokázali výsledok otočiť."
Július Šupler (tréner Trenčína): "Tento zápas sme prehrali vlastnou, nielen chvíľkovou nekoncentrovanosťou. Dopustili sme sa chýb, či už v oslabení alebo presilovke a domácim viac nebolo treba. Pravdupovediac prehrať poslednú tretinu 0:4 s našim pomerne skúseným kádrom je trochu moc. Martin bol hokejovejší a hral so srdcom. Spomínaný skrat nášho mužstva sa ťažko vysvetľuje."

Slovan Harvard Bratislava - HKm Zvolen 6:0
Hlasy:
František Hossa (tréner Slovana): "Na úvod sezóny sme podali vynikajúci výkon, ktorý splnil všetky moje očakávania. Hráči predviedli pekné akcie a vynikla najmä naša útočná činnosť. Chcel by som vyzdvihnúť výkon Pavla Rybára a aj mladých chlapcov z tretieho útoku, na ktorých výkone bolo vidieť, že odohrali zápasy v Amerike."
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Moji hráči si dnes viac všímali mažoretky ako hráčov súpera. Predviedli slabý výkon, ktorý by som najradšej zakopal pod zem. Zápas sa ťažko hodnotí. Dúfam, že v piatok, keď nastúpime v nových dresoch, sa náš výkon zlepší."

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk