HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Suhrn hlasov trenerov po zapasoch 2. kola hokejovej West extraligy

Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 2. kola hokejovej West extraligy:

HK 36 Skalica - ŠKP Poprad 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
Hlasy:
Dušan Gregor (tréner Skalice): "Výsledok zodpovedá priebehu hry. Po predvedenom výkone sme si tri body zaslúžili, potešili sme svojou hrou divákov a dúfam, že to bolo najlepšie pozvanie na ďalší zápas."
Milan Jančuška (tréner Popradu): "Skalica prejavila väčšiu túžbu a vôľu po víťazstve a veľké oduševnenie. My sme hrali veľmi nedisciplinovane, a aj preto sme inkasovali tri góly v oslabení. Aj strelecká produktivita bola slabá, preto sme aj zaslúžene prehrali."

HKm Zvolen - HC Košice 6:3 (1:1, 4:1, 1:1)
Hlasy:
Peter Mikula (tréner Zvolena): "Víťazstvo prinesie psychickú pohodu. Na druhej strane sme stále zápasili s nepremieňaním šancí. Keby sa nám darilo premieňať šance, výsledok by pre nás bol možno ešte priaznivejší."
Ján Selvek (tréner Košíc): "Doplatili sme na chyby v obrane, najmä počas oslabení, kedy sme dostali štyri góly. Celkový výkon nebol zlý, musím pochváliť brankára Klempu. Je nedôstojné, v akej šatni sme museli byť. Vo Zvolene sa všetko prebudováva a my sme nemali ani WC."

Dukla Trenčín HK 32 - VA Liptovský Mikuláš 2:2 (0:1, 0:1, 2:0) - predĺženie 0:0
Hlasy:
Július Šupler (tréner Trenčína): "V kvalitnom a dramatickom zápase sa na hráčoch prejavila určitá nervozita z domácej premiéry. Súper nám dal dva góly, preto som rád, že sme sa zmobilizovali a dokázali vyrovnať. Za náš výkon v tretej tretine by sme si zaslúžili aj vyhrať, ale vzhľadom na priebeh celého stretnutia je remíza zaslúžená. Hoci sme vystrelili na bránku súpera 46 striel, nedokázali sme dať viac ako dva góly, a to bolo rozhodujúce."
Ján Majdek (asistent trénera L. Mikuláša): "Myslím si, že v kvalitnom zápase sme stratili body my, aj keď v záverečnej tretine mal Trenčín navrch a takmer otočil zápas. Škoda, že sme v predĺžení nedokázali rozhodnúť ani v dvoch presilovkách."

Slovan Bratislava - MHC Martin 3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
Hlasy:
Ľubomír Pokovič (asistent trénera Slovana): "Zápas sme začali dobre, agresívne, čo nám vynieslo dvojgólový náskok. Keď však Martin znížil, súpera to povzbudilo a kládol maximálny odpor. Nemali sme prakticky žiadne brejkové situácie. Záver mohol byť pokojnejší, ak by rozhodca uznal Babkovu strelu za gól. Rád by som pochválil mladý útok Pištek - Hudec - Mrena, ktorý hral podobne ako v utorok agresívne a strelil rozhodujúce góly."
Marián Brúsil (asistent trénera Martina): "Bolo to dobré stretnutie z oboch strán. Pred zápasom by sme výsledok brali, no vzhľadom na priebeh stretnutia sme mali aj na zisk bodu. Chlapci podali bojovný výkon. Ak budeme hrať podobne aj v ďalších zápasoch, lepšie sa zohráme, môžeme mútiť vodu v strede tabuľky."

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Montreal

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

ProFutbal.sk