HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapasoch 3. kola hokejovej West extraligy

Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 3. kola hokejovej West extraligy:

HC Košice - HK 36 Skalica 7:2 (3:0, 3:0, 1:2)
Ján Selvek (tréner Košíc): "Pred Skalicou sme mali rešpekt. Neviem, či sme v minulej sezóne nad ňou vyhrali jeden zápas. Chlapcov som pripravoval na to, že je dobrá. Našťastie brankár Klempa mal svoj deň a podržal nás. Dali sme aj pekné góly. Budem čakať, ako to bude pokračovať v ďalších zápasoch. V poslednej tretine som skúšal aj štvrtý útok, no keď hneď potom ako nastúpia dostanú sprostý gól, nemajú tam čo robiť."
Dušan Gregor (tréner Skalice): "Môžem byť stručný, pretože náš výkon veľa komentáru nepotrebuje. Len tie vylúčenia na začiatku boli, povedal by som, príliš prísne a k tomu ešte hráči pridali nezodpovednosť. Po dvoch víťazstvách sme ukázali aj našu druhú tvár."

MHC Martin - HKm Zvolen 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Ján Neliba (tréner Martina): "Vedeli sme, že budeme mať dočinenia s favoritom. Mohli sme rozhodnúť v presilovkách, ale rozklepali sme sa. Keď dal Zvolen prvý gól, bola to už len otázka času. Podržal nás brankár Červeňan. Myslím si, že teraz súrne potrebujeme kúpiť nejakého strelca."
Peter Mikula (asistent trénera Zvolena): "Bolo to zaujímavé stretnutie. V prvej tretine sme prežili sedem minút v oslabení. Jazýčkom na váhach bol náš prvý gól do šatne. Prejavilo sa aj to, že pokiaľ sme my hrali celý zápas na štyri útoky, domáci forsírovali hru iba na tri kompletné formácie, takže nestačili s nami držať krok. Cieľ sme splnili, s výkonom mužstva sme spokojní."

ŠKP Poprad - Dukla Trenčín 4:3 (0:2, 2:1, 1:0) - predĺženie 1:0
Milan Jančuška, tréner Popradu: "Na začiatku stretnutia sme dostali dva kuriózne góly. Potom sme sa však chytili. Veľmi nám pomohol aj gól v oslabení, keď sme zvýšili na 2:3. Cením si, že sme dokázali zvrátiť nepriaznivý stav zápasu. Naše víťazstvo považujem za zaslúžené."
Július Šupler, tréner Dukly Trenčín: "Pol zápasu podávalo moje mužstvo koncentrovaný výkon. Podľa môjho názoru nás v závere poškodil hlavný rozhodca, keď za obojstranný faul vylúčil len nášho hráča."

HK 32 VA Liptovský Mikuláš - Slovan Bratislava 1:1 (1:0, 0:1, 0:0) - predĺženie 0:0
Ľubomír Pokovič (asistent trénera Slovana): "Bol to dobrý a dramatický zápas, napriek tomu, že padlo málo gólov. Len ťažko sme sa presadzovali cez zhustenú obranu domácich. Ak sme sa aj dostali do šancí, výborne nám ich zneškodňoval brankár Križan. V predĺžení sme mali navrch, no strelecky sme sa nepresadili."
Ján Hegyi (tréner Liptovského Mikuláša): "Musím pochváliť hráčov za kvalitný a disciplinovaný výkon. Kvalitných útočníkov súpera sme veľmi nepúšťali do šancí, dobre zachytal brankár Križan. Získali sme bod zaslúžene."

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk