HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Suhrn hlasov trenerov po utornajsich zapasoch 4. kola hokejovej West extraligy

Súhrn hlasov trénerov po utorňajších zápasoch 4. kola hokejovej West extraligy:

MHC Martin - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Hlasy:
Marián Brúsil (asistent trénera Martina): "Ťažšie sme sa v zápase rozbiehali, vlastne z oboch strán to bolo spočiatku dosť fádne, ale postupne sme sa dostali do tempa. Dali sme viac gólov ako náš súper, myslím si, že naše víťazstvo je zaslúžené. Našich hráčov sme presvedčili, že sa im oplatí hrať aj v Martine, kde môžu výkonnostne rásť a neskôr si môžu zarobiť na chlebík aj inde."
Ján Hegyi (tréner Mikuláša): "V bojovnom zápase nás Martin predčil v nasadení. Tlak na súperovu bránku sme vyvinuli až desať minút pred koncom zápasu, čo už bolo neskoro. Celkovo sme od nášho mužstva čakali lepšiu kombinačnú hru a najmä naši skúsenejší hráči dnes sklamali."

HKm Zvolen - HK 36 Skalica 5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
Hlasy:
Peter Mikula (asistent trénera Zvolena): "Čakali sme, že sa bude chcieť Skalica po hre v Košiciach skonsolidovať a podľa toho sme zvolili taktiku. Hrali sme nervózne, upokojili sme sa až po prvom góle. S výkonom v päťdesiatich minútach zápasu nemôžem byť spokojný."
Dušan Gregor (tréner Skalice): "Oproti zápasu s Košicami sme podali lepší výkon, musím chlapcov pochváliť za bojovnosť. Hoci nechcem kritizovať výkony rozhodcov, pri niektorých vylúčeniach našich hráčov som si pripadal ako na basketbale."

Dukla Trenčín - HC Košice 3:6 (0:2, 2:2, 1:2)
Hlasy:
Juraj Boldiš (asistent trénera Trenčína): "Súper podal v zápase veľmi dobrý výkon a pôsobil cieľavedomejším a kompaktnejším dojmom. Prevýšil nás po taktickej stránke, umne narúšal naše akcie a zo zabezpečenej obrany vyrážal do drvivých protiútokov, z ktorých sme inkasovali. My sme prakticky začali hrať až od stavu 0:3, kedy sme už skutočne museli zabrať."
Milan Staš (asistent trénera Košíc): "Netajili sme sa tým, že chceme v Trenčíne bodovať. Vyšiel nám úvod zápasu, kedy sme vyhrávali 2:0. Potom sme už celé stretnutie kontrolovali priebeh a dotiahli sme ho do víťazného konca."

Slovan Bratislava - ŠKP Poprad 8:2 (2:0, 2:2, 4:0)
Hlasy:
František Hossa (tréner Slovana): "Našu pohodu pred zápasom narušili vážne zdravotné problémy Sorokinsa a Rodina, preto sme museli hrať len na päť obrancov. V niektorých situáciach sa to negatívne prejavilo v našom pásme. Musím pochváliť najmä druhý útok, ktorý bol dnes mimoriadne produktívny. Po strelení štvrtého gólu sme už nemali problémy."
Milan Jančuška (tréner Popradu): "Zápas sme nezačali zle. V úvodnej tretine sme mali veľké množstvo šancí, ktoré sme však nevyužili. Naopak Slovan vyťažil z minima maximum. V ďalšom priebehu sme mohli otočiť vývoj. V poslednej tretine sme už nestačili na súpera kondične. Rozhodli hrubé chyby skúsených hráčov, čo však vyplývalo z ich únavy." (SITA)

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

ProFutbal.sk