HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Suhrn hlasov trenerov po zapasoch 6. kola hokejovej West extraligy

Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 6. kola hokejovej West extraligy:

HKm Zvolen - Dukla Trenčín 4:2
Peter Mikula (asistent trénera Zvolena): "Zápas splnil naše očakávanie. Postavenie Trenčína v tabuľke nezodpovedá jeho hre. Som presvedčený, že tím spod hradu Matúša Čáka na posledné miesto nepatrí."
Július Šupler (tréner Trenčína): "Bol to dobrý zápas. Gratulujem súperovi k víťazstvu, má skutočne silný káder. Naši chlapci urobili pre dobrý výsledok maximum, za každého stavu bojovali, preto ich musím pochváliť. Súper však dnes bol jednoducho lepší."

MHK Martin - HC Košice 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Hlasy:
Marián Brusil (asistent trénera Martina): "Dve tretiny sme boli lepším mužstvom, ale žiaľ na víťazstvo to nestačilo. Zápas sme si prehrali vlastnými chybami, inak to bolo dobré stretnutie pre divákov. Našim problémom naďalej zostáva neplodná koncovka. Musíme s tým niečo urobiť, lebo inak sa z miesta nepohneme."
Ján Selvek (tréner Košíc): "Väščiu časť hry boli lepší domáci. Musel som si zobrať oddychový čas už v 27. min, lebo naši hráči sa dostali pod veľký tlak a bolo treba zlepšiť ich prístup k hre. Nakoniec to pomohlo, pretože v záverečnej tretine sme rozhodli o našom víťazstve."

HK 36 Skalica - Slovan Bratislava 4:1

Hlasy:
Dušan Gregor (tréner Skalice): "Po zápase s Trenčínom, v ktorom sme sa vytrápili na výhru, sme podali dnes pred domácim publikom proti silnému súperovi pekný a optimálny výkon. Jedným z momentov nášho víťazstva bolo využitie presiloviek piatich proti trom, keď sa nám podarilo otočiť vývoj zápasu z nepriaznivého stavu 0:1 na 2:1. Bol to rozhodujúci okamih. Potom sme hru ukľudnili a zaslúžene zvíťazili. Hráčom patrí poďakovanie."
Ľubomír Pokovič (asistent trénera Slovana): "Začali sme optimálne, využili sme presilovku 1:0, hrali sme v pohode. Potom však Skalica dvakrát využila početnú prevahu a dostala sa na koňa. Dnes bolo našim problémom to, že sme góly dostali a viac ich nedali, aj vďaka pozornej skalickej obrane."

HK 32 VA Liptovský Mikuláš - ŠKP Poprad 3:6 (1:0, 0:2, 2:4)
Hlasy:
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Tento zápas sa pre nás nevyvíjal dobre, po dvoch tretinách sme prehrávali 1:2. Potom sme dokázali zvrátiť na 3:2, ale vzápätí sme po individuálnej chybe umožnili súperovi vyrovnať. Zlomil nás nešťastný štvrtý gól a potom po ďalších dvoch hrubých chybách súper rozhodol stretnutie."
Milan Jančuška (tréner Popradu): "To, čo sme si predsavzali, sme aj dosiahli. V Liptove sme hrali zodpovedne v defenzíve, aj keď domáci zjavne neboli vo svojej koži. Zaslúžene sme vyhrali a chcel by som pochváliť chlapcov za zodpovedný výkon aj v oklieštenej zostave."

sita

Najnovšie z klubu: Toronto

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk