HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapasoch 7. kola hokejovej West extraligy

West Extraliga

West ExtraligaSúhrn hlasov trénerov po utorňajších zápasoch 7. kola hokejovej West extraligy:

ŠKP Poprad - HKm Zvolen 2:4 (0:2, 2:0, 0:2)
Milan Jančuška, tréner Popradu: "Bol to iba priemerný zápas. Som veľmi sklamaný z prístupu mojich hráčov. Zápas proti takémuto súperovi by mal byť dostatočnou motiváciou. V druhej tretine sme sa síce vrátili do zápasu, ale prestali bojovať, hrali nekoncentrovane, čo si neviem vysvetliť. Tak sa o ligové body nehrá."
Peter Mikula, asistent trénera Zvolena: "V prvých desiatich minútach sme mali štyri gólové šance a mohli sme rozhodnúť. Poprad nemal dnes svoj deň. Hral ustráchane a mal zbytočný rešpekt. Hra dostala lepší spád, keď domáci vyrovnali a trochu nám skomplikovali život. Našťastie sme sa z toho vymotali a dali dva góly navyše."

HK 36 Skalica - MHK Martin 3:2 (0:2, 1:0, 2:0)
Ivan Černý (asistent trénera Skalice): "Prvá tretina nám nevyšla, nehrali sme v pohybe, ale postupne sa bojovnosťou hráčov naša hra zlepšila, čo vyústilo vo vyrovnanie. Šťastie sa v závere obrátilo na našu stranu."
Marián Brusil (asistent trénera Martina): "Videli sme vyrovnané stretnutie, v ktorom sme viedli, štyri minúty pred koncom Skalica vyrovnala, v závere nás naše vylúčenie stálo body. Minimálne jeden bod sme si zaslúžili. Sú to mladí hráči, chýba im trochu rozvaha a myslím si, že rozhodla skúsenosť Skaličanov. Náš výkon nebol zlý, a preto sme trochu z výsledku sklamaní."

Dukla Trenčín - Slovan Bratislava 4:3 po predĺžení (0:2, 2:0, 1:1 - 1:0)
Július Šupler (tréner Trenčína): "Som rád, že sme konečne prelomili sériu prehier a na našom výkone badať nárast výkonnosti. Hráči podali disciplinovaný a oduševnený výkon a o ten chĺpok si tesné víťazstvo v predĺžení zaslúžili."
Ľubomír Pokovič (tréner Slovana): "Viedli sme 2:0 a hoci sme ďalší priebeh nepodcenili, veľa síl nás stála hra v oslabení. Stále máme problémy s obrancami, hráči však v hernej morálke nesklamali a to je prísľub do ďalších zápasov. Zápas bol obojstranne dramatický a bojovný."

HC Košice - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 4:4 po predĺžení (1:1, 1:2, 2:1 - 0:0)
Ján Selvek (tréner Košíc): "Stretnutie bolo obojstranne rušné. Už po rozcvičke som upozorňoval hráčov, aby nepristupovali k zápasu laxne, pretože keď niečo nerobíte poriadne, tak sa to potom odrazí. Nehrali sme svoju hru, máme však mladých hráčov a aj preto si myslím, že takýchto výsledkov bude v tomto ročníku viac."
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Z môjho pohľadu to bol kvalitný zápas, bolo v ňom veľa vzruchu i prelínanie skóre. Do rámca zápasu nezapadol rozhodca, cítime sa ukrivdení a s bodom nie sme spokojní."

SITA

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

ProFutbal.sk