HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapasoch 8. kola hokejovej West extraligy

Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 8. kola hokejovej West extraligy:

Dukla Trenčín - MHC Martin 5:4 (0:0, 1:1, 4:3)
Hlasy:
Július Šupler (tréner Trenčína): "Naše prvé víťazstvo v riadnom hracom čase si vážime viac, ako hru, ktorá nebola z našej strany excelentná. Mužstvo totiž vie hrať aj lepšie, dnes sa však výkonom k svojmu štandardu nepriblížilo."
Jan Neliba (tréner Martina): "Vedeli sme, že Trenčín má stúpajúcu formu a preto sme na stretnutie nastúpili s rešpektom. V niektorých častiach zápasu sme hru ovládali a mali sme aj šance, stále však doplácame na nižšiu produktivitu. Domáci v poslednej tretine zvýšili dôraz a strieľali rozhodujúce góly. Napriek prehre som s výkonom nášho mladého mužstva spokojný. Podľa môjho názoru kľúčovým okamihom bol moment v závere, kedy šiel Paľov sám na brankára domácich a bol faulovaný, rozhodca však trestné strielanie neodpískal."

HC Košice - ŠKP Poprad 3:4 (1:1, 2:2, 0:1)

Hlasy:
Mojmír Božík (asistent trénera Košíc): "Myslím, že to bol dobrý zápas. Vytvorili sme si kopec gólových príležitostí, ale nepremieňali ich. Nevyužili sme ani tri presilovky v prvej tretine. Urobili sme pár chýb, ktoré nás stáli víťazstvo, remíza by bola spravodlivejšia."
Milan Jančuška (tréner Popradu): "Videli sme dobrý zápas. V závere sme mali viac šťastia, aj keď brejky dvakrát Krotáka a trikrát Surového mohli už skôr rozhodnúť. Som rád, že chlapci zabojovali a z horúceho košického ľadu sme si odviezli tri body."

HKm Zvolen - Slovan Harvard Bratislava 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)
Hlasy:
Ľubomír Pokovič (tréner Slovana): "Zo začiatku sme hrali príliš opatrne, z čoho pramenili aj dva góly, ktoré sme inkasovali. Po prvej tretine sme pristúpili k určitým korekciám a hru sme vyrovnali. V závere nám však chýbalo trošku šťastia."
Peter Mikula (asistent trénera Zvolena) :"Aj vďaka skvelej podpore publika sme úvod stretnutia zvládli. Súper sa však v ďalších častiach hry na nás herne dotiahol. No my sme boli o krôčik bližšie k trom bodom."

HK 36 Skalica - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

Hlasy:
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): " Myslím, že to bol rušný zápas pre divákov. My sme dve tretiny nedali góly. Ťažko sa vyhráva bez gólu. Z našej strany bolo aj veľa vylúčených. Záverečný tlak, keď sme sa snažili udržať výsledok a hrať power-play, sa nám nepodaril a domáci využili našu chybu a pridali tretí gól. Z mužstva odišli kľúčoví hráči a mladí hráči ešte nemajú za sebou dostatok skúseností."
Dušan Gregor (tréner Skalice): "Myslím si, že sme videli trošku priemernejšie stretnutie. Naši chlapci si zaslúžia absolutórium, že v štyroch zápasoch neprerušili víťaznú sériu a za týchto dvanásť bodov im patrí poďakovanie."

Najnovšie z klubu: Slovensko

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk