HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapasoch 9. kola hokejovej West extraligy

Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 9. kola hokejovej West extraligy:

Poprad - Skalica 8:1 (4:0, 3:0, 1:1)
Hlasy:
Milan Jančuška (tréner Popradu): "Prvé dva rýchle góly poznačili priebeh zápasu. Súhlasím s kolegom Gregorom, že nám to Skaličania svojim výkonom až príliš uľahčili. Po víťazstve v Košiciah sme dnes hrali veľmi dobre a zaslúžene sme zvíťazili."
Dušan Gregor (tréner Skalice): "Za predvedenú hru sa hanbím. Dúfam, že rovnako aj moji zverenci.
Takýto slabý výkon nepredvádzajú hráči ani v II. lige. Viac k tomu nemám čo povedať."


HC Košice - HKm Zvolen 3:4
Hlasy:
Milan Staš (asistent trénera Košíc): "V zápase, ktorý sme dobre rozohrali a viedli 2:0, sme Zvolen posadili na koňa zbytočnými vylúčeniami a tie súper využil. Potom sa hra vyrovnala, v hektickom závere sme si to pokazili v poslednej päťminútovke netaktickou hrou."
Peter Mikula (asistent trénera Zvolena): "Nemali sme svoj deň, hlavne v prvej tretine sa to prejavilo. V druhej a tretej časti sme neurobili nič iné, len hru zrýchlili a spresnili prihrávky. V predĺžení sa prejavila naša skúsenosť, využili sme situáciu štyroch na troch."


MHK Martin - Slovan Bratislava 1:5 (0:0, 1:4, 0:1)
Hlasy:
Marián Brúsil (asistent trénera Martina): "Zápas sme začali ustráchane. Pred Slovanom sme mali až príliš veľký rešpekt, čo sa napokon aj negatívne prejavilo. Súperovi sme nedokázali dať viac ako jeden gól, čo sa v takomto zápase s majstrom rovná prehre. Kolektív síce bojoval, ale herne sme boli slabší.
Ivan Dornič (asistent trénera Slovana): "Hráči splnili naše taktické pokyny do bodky. Trpezlivo vyčkávali na svoju šancu a odpor domácich sme postupne zlomili. S výkonom mužstva, ktoré zahralo výborne, ako aj s výsledkom sme veľmi spokojní."


HK 32 VA Liptovský Mikuláš - Dukla Trenčín 3:2
Hlasy:
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Vytvorili sme si množstvo šancí, ale pri zakončovaní nám chýba viac pokoja. Vyvinuli sme tlak, o čom svedčí aj pomer striel na bránku 34:7. Aj keď sme boli miestami menej efektívni, zaslúžili sme si vyhrať. Nakoniec musíme byť spokojní aj s dvoma bodmi. Trápia nás zranenia, veď sme dohrávali len na troch obrancov."
Július Šupler (tréner Trenčína): "Prvé dve tretiny sme hrali veľmi zle, vystrelili sme len po jednej strele na bránku, s čím absolútne nie som spokojný. V tretej tretine sa už naša hra zlepšila, ale náš tlak bol neproduktívny. Mrzí ma, že sme dostali gól v predĺžení. Chlapci majú ešte rezervy, ktoré si musíme rozanalizovať aj po dnešnom zápase, súperovi gratulujem k víťazstvu."

Najnovšie z klubu: Slovensko

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk