HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapasoch 10. kola hokejovej West extraligy

Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 10. kola hokejovej West extraligy:

HK 36 Skalica - HC Košice 2:3 (2:3, 0:0, 0:0)
Hlasy:
Ján Selvek (tréner Košíc): "Myslím, že to bolo vyrovnané stretnutie, nemuseli sme mať v závere také nervy, veď sme štyrikrát išli dvaja na jedného a nevyužili sme šance. V závere sme mali trošku šťastie, Skalica hrala vabank, ale konečne sa priklonilo šťastie aj na našu stranu."
Dušan Gregor (tréner Skalice): "Zápas sme si prehrali v prvej tretine, kde už neviem, koľkokrát sme ju prehrali. Za ďalšie dve tretiny sme si minimálne o gól zaslúžili vyhrať. Za tie patrí chlapcom poďakovanie."


HKm Zvolen - MHC Martin 8:1 (2:0, 3:1, 3:0)
Hlasy:
Peter Mikula (asistent trénera Zvolena): "Bol to pre nás ľahší zápas, ale súper nám najmä v prvej tretine podkuroval. Prehra je pre súpera krutá, ale naše víťazstvo je zaslúžené."
Jan Neliba (tréner Martina): "Z našej strany to bol zrejme najslabší výkon v tejto sezóne. Na mužstvo doľahla psychická kríza. V mnohých predchádzajúcich zápasoch sme prehrávali len tesne. Teraz sme si to vychytali."


Dukla Trenčín - ŠKP Poprad 4:5 (2:1, 2:2, 0:2)
Hlasy:
Juraj Boldiš (asistent trénera Trenčína): "Podobne, ako v našom prvom vzájomnom zápase v Poprade, sme začali dobre a vypracovali sme si trojgólové vedenie. Potom sa však opäť prejavila naša slabina v podobe psychiky hráčov a ich strachu o výsledok, čo zapríčinilo fatálne chyby najmä skúsených hráčov a keď sa k tomu pridalo aj príliš časté vylučovanie, súper bol v druhej polovici stretnutie lepší a zaslúžene vyhral."
Milan Jančuška (tréner Popradu): "Myslím si, že sme vyhrali zaslúžene, pretože celý zápas sme mali jasne v rukách a to sme ešte nepremenili veľa ďalších gólových šancí. Hoci sme prehrávali už 1:4, dobrým záverom sme stretnutie dokázali zvrátiť vo svoj prospech."


Slovan Bratislava - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
Hlasy:
Ľubomír Pokovič (tréner Slovana): "Dnes našťastie Jurajovi Štefankovi nechýbala agresivita v zakončovaní. Jeho produktivita nás zachránila. Pred zápasom sme vedeli, že hostia budú hrať defenzívne. Aj napriek tomu nás uspali. Ani po góle hráči neboli v stave pridať na dôraze. Až do štvrtého gólu boli veľmi nervózny. Víťazstvo nás stále veľa síl, sme spokojní, že body ostali doma. Jozef Stümpel nedohral kvôli narazenému chrbtu."
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Zvolili sme defenzívny spôsob hry. Hru Slovana sme drobili a boli sme blízko k remíze. Po chybe nášho mladého hráča sme však inkasovali štvrtý gól. S bojovnosťou som spokojný, chýbala mi však agresivita v zakončovaní."

Odporúčame

Najnovšie z klubu: USA

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

ProFutbal.sk