HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch 11. kola hokejovej West extraligy

Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 11. kola hokejovej West extraligy:


HC Košice - Dukla Trenčín 3:6 (1:2, 0:1, 2:3)
Ján Selvek (tréner Košíc):
"K zápasu hráči nepristúpili tak ako mali a zdá sa, že niektorým prší do nosa. Dostali sme góly po hrubých individuálnych chybách, ktorých sa vyskytlo viac, akoby sa patrilo. Nepodržal nás ani brankár Klempa."
Július Šupler (tréner Trenčína):
"Bol to veľmi dobrý zápas z oboch strán. Aj keď sme viedli 3:1, tomuto súboju nechýbala aj dráma, keď domáci vyrovnali na 3:3. Musím chlapcov pochváliť, hrali od prvej až do poslednej minúty tak, ako v žiadnom doterajšom stretnutí.


HK 32 VA Liptovský Mikuláš - MHC Martin 5:3 (3:1, 0:1, 2:1)
Ján Majdek (asistent trénera L. Mikuláša): "Prvé dve tretiny sa hral len priemerný hokej. V závere tretej časti hry sa zápas zdramatizoval so šťastným koncom pre nás. Chcel by som pochváliť hráčov, že bojovali až do konca, pretože len druhýkrát v tejto sezóne sme vyhrali záverečnú tretinu. Dúfam, že prvé víťazstvo v riadnom hracom čase pomôže psychike hráčov a konečne sa chytíme."
Zástupca MHC Martin sa tlačovej konferencie po stretnutí nezúčastnil.


HK 36 Skalica - HKm Zvolen 6:3 (2:1, 2:1, 2:1)
Dušan Gregor (tréner Skalice): "Pre Skalicu to bol dobrý zápas a opäť sa potvrdilo, že každý zápas je iný. Zvolen hral veľmi dobre a jeho záver gradoval do veľmi veľkého tlaku. My sme sa dokázali v závere ubrániť a udržať víťazstvo. Chlapci dali do hry kus srdiečka, za čo im chcem poďakovať."
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Pre Zvolen to bol zlý zápas, dve tretiny sme jazdili bezúčelne, tretiu tretinu sme vyvinuli potrebný tlak. Ak by som hovoril zo štatistiky, my sme vystrelili 40-krát a Skalica len 20. Rozhodli výkony brankárov. Dnes prehralo celé mužstvo ďalší zo zápasov na súperovom ľade. Gratulujem Skalici a trénerovi k víťazstvu."


ŠKP Poprad - Slovan Bratislava 3:3 po predĺžení (2:2, 0:1, 1:0 - 0:0)
Milan Jančuška (tréner Popradu):
"Bolo to kvalitné, rýchle a bojovné stretnutie, ktoré sa muselo divákom páčiť. Musím svojich chlapcom pochváliť za bojovnosť. Deľba bodov je zaslúžene, aj keď musím podotknúť, že rozhodca mal za väčší počet súperových hráčov v predĺžení nariadiť trestné strieľanie. Cítime sa ukrivdení."
Ľubomír Pokovič (tréner Slovana):
"Zápas mal kvalitnú úroveň, hralo sa vo vysokom tempe. Veľmi dôležité boli presilovky. Poprad dal v početnej prevahe dva góly, my iba jeden a tak považujem výsledok za spravodlivý."

Odporúčame

Najnovšie z klubu: fixme_CZE|Cesko

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

ProFutbal.sk