HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch 12. kola hokejovej West extraligy

Súhrn hlasov trénerov po nedeľňajších zápasoch 12. kola hokejovej West extraligy:

HKm Zvolen - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 11:0 (3:0, 3:0, 5:0)
Hlasy:
Peter Mikula (tréner Zvolena): "Podali sme zodpovedný výkon. Chlapci dobre korčuľovali a darila sa im kombinácia. Na rozdiel od zápasu v Skalici sme dokázali premieňať šance, o čom hovorí aj výsledok."
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Aj keď sme prehrali 0:11, hrali sme v pohode, ale bez nasadenia. Po zápase musí prísť zlom, z tohto výprasku treba vyvodiť dôsledky. Tí, čo mali robiť hru, sklamali na celej čiare."

MHK Martin - ŠKP Poprad 1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
Hlasy:
Marián Brusil (asistent trénera Martina): "Mali sme prevahu, viac z hry, vypracovali sme si dostatok gólových príležitostí, o čom svedčí pomer striel na bránu 40:10, ale skúsenejší súper bol v koncovke efektívnejší. Hostia zvíťazili najmä vďaka brankárovi Šimonovičovi."
Milan Jančuška (tréner Popradu): "Videli sme dobré ligové stretnutie, v ktorom sme nadviazali na výkon v predošlých zápasoch. Všetci hráči do jedného bojovali, no zvlášť musím vyzdvihnúť výkon brankára Šimonoviča. V zápase bolo vidieť, že máme skúsenejšie mužstvo."

Dukla Trenčín - HK 36 Skalica 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
Hlasy:
Július Šupler (tréner Trenčína): "Náš súper hral výborne, nepríjemný bol predovšetkým nebezpečnými rýchlymi protiútokmi. Eliminovanie tejto činnosti sa nám celkom nedarilo. Cením si výkon môjho mužstva, aj to, že ubránilo tesné víťazstvo, hoci sme mali asi tri tutovky, ktorými sme mohli rozhodnúť už skôr."
Dušan Gregor (tréner Skalice): "Napriek prehre sme neodohrali zlý zápas. Hráči podali obetavý výkon, za čo im patrí moje uznanie. Zaslúžili by sme si aspoň bod, hrá sa však na góly a tých dal súper viac."

Slovan Bratislava - HC Košice 10:2 (8:0, 2:1, 0:1)
Hlasy:
Ivan Dornič (asistent trénera Slovana Bratislava): "Pred zápasom sme chlapcom pripomenuli, že sme Košičanom dlžný prehru z úvodu súťaže. Hrali sme s chuťou, v I. tretine nám vyšlo všetko na čo sme siahli. Priebeh stretnutia nám dovoli dať príležitosť všetkým, ktorých sme mali pripravených na lavičke. Dúfam, že dobrý výsledok priláka divákov."
Ján Selvek (tréner Košíc): "Nastúpili sme s prílišným rešpektom. Hrali sme zle, kým slovanistom vyšlo všetko na čo siahli. Momentálne majú na každom poste lepšieho hráča. Bratislavačania a aj Zvolen sú v domácom prostredí momentálne nad naše sily. Aj keby sme hrali dobre, nemáme šancu vyhrať. Po I. tretine kritizoval hráčov v kabíne najmä Ihnačák, ktorý im hovoril, že všetci sa už vidia v zámorí, ale najprv im odporúčal niečo dokázať na Slovensku."

SITA

Najnovšie z klubu: Tampa Bay

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk