HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch 14. kola hokejovej West extraligy

Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 14. kola hokejovej West extraligy:

MHC Martin - HK 36 Skalica 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
Hlasy:
Marián Brusil (asistent trénera Martina): "Začiatok zápasu bol z našej strany veľmi dobrý, súpera sme dostali pod tlak a v ďalšom priebehu sme si už vedenie nenechali vziať. Podľa mňa výsledok zodpovedá pomeru síl na ľadovej ploche. Chlapci hrali pod psychickým tlakom, ale zvládli ho k plnej spokojnosti."
Dušan Gregor (tréner Skalice): "Žiaľ, znovu sme prehrali po zbytočných individuálnych taktických chybách, najmä skúsenejších hráčov. Martin sa predstavil v dobrom svetle a jeho víťazstvo je úplne zaslúžené. Musíme sa nad svojim výkonom zamyslieť, aj keď je to len naša tretia prehra v poradí."

HKm Zvolen - ŠKP Poprad 10:3 (5:0, 2:0, 3:3)
Hlasy:
Peter Mikula (asistent trénera Zvolena): "Pre hostí je prehra krutá, bola spôsobená aj tým, že prišli v oklieštenej zostave. Keďže chlapcom nechýbala chuť do hry, zrodil sa takýto výsledok."
Milan Jančuška (tréner Popradu): "Ťažko sa mi dnešný zápas hodnotí, podali sme veľmi slabý výkon. Niektorých hráčov som nespoznával, robili jednu chybu za druhou."

HK 32 VA Liptovský Mikuláš - HC Košice 3:4 po predĺžení (1:1, 0:0, 2:2 - 0:1)
Hlasy:
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "V zápase plnom zvratov sme sa vlastnou nedisciplinovanosťou v závere pripravili o dva body."
Milan Staš (asistent trénera Košíc): "Vo veľmi slabom zápase dominovalo mnoho nepresností a nečistých zákrokov, ktoré úroveň extraligy určite nepozdvihnú. V dnešnom stretnutí nás potešil len zisk dvoch bodov."

Slovan Bratislava - Dukla Trenčín 13:5 (8:0, 2:4, 3:1)
Hlasy:
Ivan Dornič (asistent trénera Slovana): "Očakávali sme náročný zápas. Chlapci sa preto naň veľmi dobre pripravili, čo bolo dnes aj jasne vidieť. Mrzí ma však výkon v druhej tretine, bol poznačený niekoľkými likvidačnými zákrokmi na našich kľúčových hráčov, ktoré rozhodca neposúdil správne. To nás vyviedlo z miery a to bol začiatok potýčiek."
Július Šupler (tréner Trenčína): "Ako rozhodujúci sa ukázal výkon brankárov na obidvoch stranách. Napriek tomu, že sme sa v druhej tretine výrazne zlepšili, na lepší výsledok už bolo neskoro. Provokácie boli z oboch strán. Rozhodca urobil množstvo chýb, no aj to sa stáva. Dnes ich však bolo priveľa, čo vyústilo ku konfliktom."

SITA

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Kazachstan

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

ProFutbal.sk