HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch 18. kola hokejovej West extraligy

Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 18. kola hokejovej West extraligy:

Dukla Trenčín - HC Košice 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Hlasy:
Július Šupler (tréner Trenčína): "Mužstvo predviedlo výkon s dobrým nasadením, celé stretnutie sme odohrali so štyrmi formáciami a hráči sa dokázali vyvarovať individuálnych chýb. Opäť podal kvalitný výkon brankár Hála, ale cením si prístup všetkých hráčov, ktorí mi dali k narodeninám pekný darček."
Ján Selvek (tréner Košíc): "Hrali sme ustráchane, nedokázali sme streliť gól a hoci zápas ako celok nebol zlý, my sme s výnimkou brankára Klempu podali slabý výkon."

MHC Martin - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 3:2 (0:0, 1:2, 1:0, predĺženie 1:0)
Hlasy:
Jan Neliba (tréner Martina): "Bolo vidieť, že nehrajú špičkové tímy. V prvých dvoch tretinách sme predviedli rozpačitý výkon, po umývaní hláv sme vykresali predĺženie i cenné víťazstvo, s ktorým by sme si mali zvýšiť sebavedomie. Nutne však potrebujeme posilniť káder. Kapitán Hriňa nastúpil so zlomenou lícnou kosťou a napokon rozhodol zápas."
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Bol to vyrovnaný zápas, v niektorých fázach stretnutia sme boli kombinačnejší ako domáci, ale v dramatickom závere sa dostal navrch náš súper. V predĺžení sme už nedokázali zastaviť martinskú ofenzívu."

Slovan Bratislava - ŠKP Poprad 5:2 (1:0, 3:1, 1:1)
Hlasy:
Ivan Dornič (asisitent trénera Slovana): "Pred stretnutím sme boli v zložitej situácii, čakalo sa od nás jedine víťazstvo. Súper však dobre bránil, prehusťoval stredné pásmo, a tak sa nám hralo pomerne ťažko. Hráči si však napokon poctivým výkonom vytvorili viacero šancí a niektoré z nich aj premenili. Mrzí nás, že Hudec si vykĺbil rameno a bude nám najmenej desať dní."
Milan Jančuška (tréner Popradu): "Z našej strany to dnes nebol zlý výkon. Skúšali sme hrať defenzívny systém. Slovan bol efektívnejší v koncovke, čo spolu s niektorými našimi chybami rozhodlo o výsledku. Zabrzdili nás predovšetkým zbytočné vylúčenia."
SITA

Najnovšie z klubu: Tampa Bay

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk