HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch 20. kola extraligy

Súhrn hlasov trénerov po utorkových zápasoch 20. kola hokejovej West extraligy:

HK 32 VA Liptovský Mikuláš - ŠKP Poprad 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Hlasy:
Ján Hegyi (tréner Liptovského Mikuláša): "Bol to jeden zo slabších zápasov. Napriek tomu, že sme v pomere striel vyhrali 46:23, dali sme len jeden gól a s tým sa nedá vyhrávať. Nevyšli nám ani presilovky, napriek tomu si myslím, že remíza by bola spravodlivejšia."
Milan Jančuška (tréner Popradu): "Chlapci podali bojovný výkon, hrali zodpovedne v obrane a podržal nás veľmi dobre chytajúci brankár Šimonovič."

HKm Zvolen - Dukla Trenčín 5:2 (2:1, 0:0, 3:0)
Hlasy:
Peter Mikula (asistent trénera Zvolena): "Vedeli sme, že to bude ťažký zápas. Trenčín sa posilnil a hráčom vzrástlo sebavedomie. To sa napokon aj potvrdilo, pričom rozhodla naša vôľa po víťazstve."
Július Šupler (tréner Trenčína): "Videli sme dobrý hokej. Teší ma, že naši hráči podali obetavý a disciplinovaný výkon. Za stavu 2:2 sme urobili chybu, ktorá nás stála možno bod. Záver zápasu už sme nezvládli."

MHC Martin - HC Košice 2:2 po predĺžení (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
Hlasy:
Jan Neliba (tréner Martina): "Lacný gól na 1:2 nás podlomil, ale naštastie sme sa v záverečnej tretine vzchopili a zaslúžene vyrovnali. S výsledkom aj s hrou som spokojný."
Milan Staš (asistent trénera Košíc): "Diváci videli dramatický zápas. V tretej tretine sme dlho odolávali tlaku domácich hráčov, ale v samotnom závere sme inkasovali. V predĺžení sme hrali opatrnejšie a sme radi, že si z Martina odvážame bod."

Slovan Bratislava - HK 36 Skalica 9:0 (1:0, 2:0, 6:0)
Hlasy:
Ivan Dornič (asistent trénera Slovana): "Vedeli sme, že Skalica bude chcieť po dvoch prehrách bodovať. Bol to pre nás ťažký súper, čo sa plne ukázalo v úvodných dvoch tretinách. O víťazstve sme tak napokon definitívne rozhodli až počas poslednej päťminútovej presilovky."
Dušan Gregor (tréner Skalice). "Konečný výsledok je pre nás príliš krutý. Kým my sme zahodili veľké množstvo šancí, súper trestal takmer každú našu chybu. Vývoj stretnutia ovplyvnilo päťminútolvé vylúčenie Komáreka, ktoré bolo pre nás pohromou a ďalej sme sa už len "viezli"."

SITA

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Tampa Bay

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

ProFutbal.sk