HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch 23. kola extraligy

Súhrn hlasov trénerov po piatkových zápasoch 23. kola hokejovej West extraligy:

ŠKP Poprad - HK 36 Skalica 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
Hlasy:
Milan Jančuška (tréner Popradu): "Po prvej veľmi slabej tretine bolo v našej kabíne veľmi dusno. Potom moji chlapci zvýšili agresivitu, hrali viac do tela a to prinieslo svoje ovocie. Súper zákonite začal robiť chyby a z toho padli aj góly. Chlapcom chcem poďakovať za bojovný výkon."
Dušan Gregor (tréner Skalice): "Pri všetkej úcte k Popradu si myslím, že dnes sme neprehrali zaslúžene. Myslím si, že sme mali na víťazstvo, avšak prečo sme nevyhrali, nebudem komentovať. Chlapcom chcem aj napriek prehre poďakovať za predvedený výkon."

HC Košice - HKm Zvolen 4:3 (1:0, 1:1, 1:2 - 1:0) - po predĺžení
Hlasy:
Ján Selvek (tréner Košíc): "Súhlasím so svojím kolegom, že to bol veľmi dobrý zápas. Som rád, že sme ho dotiahli tak, ako sme ho dotiahnuť chceli. Musíme však vychovávať divákov. Dáme nové koše a oni potom skončia na ľade. To by sa stávať nemalo."
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Gratulujem súperovi k dvom bodom. Diváci videli veľmi pekný hokej. Škoda, že sa pričasto zapájali do hry. Keby takých kvalitných stretnutí bolo viac, len by som to privítal. Prečo som mužstvo stiahol do kabíny v 62. minúte? Som rád, že som v Košiciach taký populárny, no ja nemám prilbu, koše lietali, urobil som tak len z bezpečnostných dôvodov."

HK 32 VA Liptovský Mikuláš - Dukla Trenčín 4:2 (0:1, 3:0, 1:1)
Hlasy:
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Už pomer striel na bránku v prvej tretine, ktorý bol výrazne v náš prospech, naznačil našu prevahu. Až druhá časť hry nám vyšla, keď za necelé tri minúty sme troma gólmi rozhodli o výsledku stretnutia. Som rád, že sme vyhrali, pretože sme boli pod psychickým tlakom, lebo doma musíme bodovať. Kučera v bránke dostal opäť šancu, pretože sme s ním vyhrali v Skalici a víťaznú zostavu netreba meniť."
Juraj Boldiš (asistent trénera Trenčína): "Musím priznať, že sme hrali veľmi zle a osobnou nedisciplinovanosťou sme posadili bojovne hrajúcich Liptákov na koňa. Tri góly v druhej tretine rozhodli o výsledku. Nerád hodnotím výkony rozhodcov, ale myslím si, že dnes neprispeli k tomu, aby mala hra plynulý priebeh. Hokej sa nehrá v rukavičkách, ale polovica vylúčení nemusela byť, z čoho pramenila nervozita našich hráčov."

SITA

Najnovšie z klubu: Rusko

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk