HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch 24. kola hokejovej West extraligy

Súhrn hlasov trénerov po nedeľňajších zápasoch 24. kola hokejovej West extraligy:

HKm Zvolen - MHC Martin 8:1 (2:0, 2:0, 4:1)
Hlasy:
Peter Mikula (asistent trénera Zvolena): "Čakali sme, že Martin príde povzbudený po víťazstve nad Slovanom, čo sa na začiatku aj potvrdilo. Súper dobre vykrýval stredné pásmo a my sme mali problémy v kombinácii. Až v poslednej tretine sme boli naplno efektívni a dohrali sme v pohode."
Ladislav Spišiak (asistent trénera Martina): "Gratulujem Zvolenu k víťazstvu, bol jasne lepší. Keby sme za stavu 0:2 premenili niektorú zo šancí, nemuselo by to byť pre nás až také kruté. V poslednej tretine už domáci jasne dominovali."

HK 36 Skalica - HC Košice 5:2 po II. tretine (0:1, 4:1, 1:0)
Hlasy:
Ivan Černý (asistent trénera Skalice): "Nezačali sme zle. V druhej tretine sa šťastena, čo sa gólov týka, priklonila na našu stranu. Tento zápas sme štyrmi gólmi v druhej tretine dokázali otočiť a v tretej tretine už podali chlapci disciplinovaný výkon."
Ján Selvek (tréner Košíc): "Skalica hrala s rešpektom, my sme ich posadili v druhej tretine na koňa. Mali sme šance, ale domáci doviedli zápas do víťazného konca."

Dukla Trenčín - ŠKP Poprad 6:3 (1:0, 4:0, 1:3)

Hlasy:
Július Šupler (tréner Trenčína): "Odohrali sme so súperom zaujímavý zápas s dramatickým priebehom. Podali sme dobrý výkon, ale v našej hre sa vyskytli aj chyby, po ktorých sme zbytočne inkasovali. Najmä v tretej tretine bolo na ľade príliš veľa vylúčených a nervozity, čo si musíme v šatni rozobrať. Takéto veci by sa nemali viac opakovať."
Tibor Turan (asistent trénera Popradu): "S našim výkonom sme vcelku spokojní, chlapci nezložili zbrane ani za nepriaznivého stavu a ak by sme v poslednej tretine dokázali využiť šance, mohlo to dopadnúť aj inak. Zápas sa zlomil počas našej hluchej päťminútovky v druhej tretine, keď sme po našich hrubých chybách inkasovali a prehrávali už 0:5. Škoda nervozity v poslednej tretine. Myslím si však, že my máme viac technickejších hráčov ako Trenčín a hra niektorých domácich hráčov, konkrétne Bombica, Hlavačku, Kobezdu, či Hanzala bola až za rámcom dovolenej tvrdosti."

Slovan Bratislava - HK 32 VA L. Mikuláš 3:1 (0:0, 0:0, 3:1)

Hlasy:
Ľubomír Pokovič (tréner Slovana): "Nebudem prikrášlovať, nehrali sme žiadny super hokej. Vedeli sme, že zápas musíme vyhrať akýmkoľvek spôsobom. O to viac si výhru cením. Aj keď nám dnes nevychádzali kombinácie tak, ako by sme si priali, góly sme napokon strelili vďaka nášmu dôrazu pred bránkou."
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Musím pochváliť hráčov za predvedený výkon. Väčšinu stretnutia sme držali súpera na dištanc, škoda len toho záveru. Neboli sme však dostatočne nebezpeční v útoku."

(SITA)

Najnovšie z klubu: Montreal

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk