HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Marcel Hossa je chorý, do Fínska necestuje
zdroj: jäzva

Marcel Hossa je chorý, do Fínska necestuje

Marcel Hossa: "Je to bohužiaľ tak. Do Fínska s chlapcami nepocestujem. Dnes som si bol vybrať lieky, ležím doma a potím sa. Verím, že sa dám čo najrýchlejšie do poriadku. A od utorka budem opäť k dispozícii trénerovi Hanlonovi v ďalšej etape prípravy,"

Slovenská reprezentácia sa bude musieť v nadchádzajúcom dvojzápase vo Fínsku (1. apríla o 17.30 h SELČ v Lahti, resp. 2. apríla o 15.00 h SELČ v Kouvole) zaobísť bez útočníka Marcela Hossu. Krídelník Ak Bars Kazaň ochorel, leží doma v Trenčíne, potí sa, berie lieky a na prvé herné skúšky v rámci bezprostrednej prípravy na majstrovstvá sveta v Bratislave a Košiciach (29. apríla - 15. marca) nemôže cestovať. "Je to bohužiaľ tak. Do Fínska s chlapcami nepocestujem. Dnes som si bol vybrať lieky, ležím doma a potím sa. Verím, že sa dám čo najrýchlejšie do poriadku a od utorka budem opäť k dispozícii trénerovi Hanlonovi v ďalšej etape prípravy," skonštatoval pre agentúru SITA 29-ročný Marcel Hossa.

Krídelník sa do trenčianskeho tréningového kempu spolu s Tomášom Surovým zapojil až od pondelka, keďže sa vrátili z Ruska neskôr. "Ťažko povedať, či som si niečo priniesol odtiaľ, alebo niečo chytil po ceste, prípadne až doma. No dúfam, že sa z toho čo najskôr dostanem a nebude sa to so mnou ťahať dlhšie," dodal mladší z bratskej dvojice Hossovcov. Do Fínska by nemal cestovať ani obranca Ivan Baranka, ktorý po zranení kolena v závere sezóny v Rusku absolvoval prvý týždeň reprezentačného kempu ešte s tréningovými úľavami.

Odporúčame

ProFutbal.sk