HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch 27. kola extraligy

Štvrtková predohrávka:
Poprad - L.Mikuláš 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Tibor Turan (asistent trénera Popradu): "Zaskočil nás rýchly gól v siedmej sekunde. Súper bol veľmi húževnatý, hral obetavo a nám sa ťažko cez neho presadzovalo. O to je naše víťazstvo cennejšie. Dnes chlapci dostali vyplatené podlžnosti a chceli ukázať sponzorom, že hokej hrať vedia. Prílišná snaha ich však trochu brzdila."
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "V Poprade sme chceli získať minimálne jeden bod. Pomohol nám bleskový gól, neskôr sa hra vyrovnala. Aj my sme mali šance, ale keďže sme ich nepremenili, treba zablahoželať súperovi
k víťazstvu."

Piatok:
Košice - Martin 4:2 (1:0, 3:0, 0:2)
Ján Selvek (tréner Košíc): "Čo mám k tomuto zápasu povedať? Pred ním som povedal, hrajte ako hrajte, ale vyhrajte. Teraz sme vyhrali a ja im za to ďakujem. Miro Ihnačák po druhej tretine už nehral, lebo má problémy s chrbátom."
František Spišiak (tréner Martina): "Začali sme vo veľkom útlme, nevedeli sme sa dostať do tempa. Rýchli domáci útočníci nám narobili problémy. Škoda, že v druhej tretine sme inkasovali po našich chybách. V poslednej tretine sme mali prevahu, ale rozhodca nám z nej ubral."

Skalica - Slovan 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Ivan Černý (asistent trénera Skalice): "Za predvedený výkon počas celého zápasu sme si víťazstvo, aj keď bolo ťažko vybojované, zaslúžili."
Ľubomír Pokovič (tréner Slovana): "Chceli sme samozrejme vyhrať, súperovi útočníci však svojím pohybom boli pre nás stále nebezpeční. Nebolo to prvýkrát v Skalici, keď sme nakoniec prehrali o gól."

Trenčín - Zvolen 6:3 (1:1, 3:2, 2:0)
Juraj Boldiš (asistent trénera Trenčína): "Stretnutie malo všetky atribúty, ktoré má mať dobrý hokej. Sprvoti to bol taktický a vyrovnaný súboj a po našom góle na 4:3 sme sa zamerali na ubránenie stredného pásma, čo sa nám nakoniec aj vyplatilo. Zvíťazili sme nad dominantným tímom tohto ligového ročníka a potvrdili sme si, že cesta, týkajúca sa nášho herného poňatia, ktorú sme s kolegom Šuplerom nastúpili, je správna."
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Gratulujem Trenčanom k víťazstvu a želám im, nech sa im darí aj naďalej. Nehrali sme disciplinovane v obrane a brankárovi Križanovi sme jeho premiéru neuľahčili. S jeho výkonom som však spokojný."

SITA

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Košice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

ProFutbal.sk