HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po 30. kole slovenskej Extraligy

HKm Zvolen - HC Košice 4:3 po predĺžení (0:2, 1:1, 2:0 - 1:0)

Hlasy:
Peter Mikula (asistent tréner Zvolena): "Základ nášho slabého výkonu sme položili v prvej tretine a potom sme sa už len trápili. V záverečnej časti sme zrýchlili obrátky, ale aj tak bolo celkovo veľkým problémom dať gól. Súper nám robil veľké problémy v defenzíve a brankár Fedor bol vynikajúci."

Ján Selvek (tréner Košíc): "Náš mladý celok odohral veľmi dobrý zápas a je škoda, že to takto dopadlo. Sme spokojní s tým, čo sme predviedli. Bol to náš najlepší výkon na súperových klziskách."


Dukla Trenčín - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 6:3 (2:1, 3:1, 1:1)

Hlasy:
Július Šupler (tréner Trenčína): "Cením si hru našich hráčov v tomto stretnutí, rovnako ako aj cenné víťazstvo. Hostia kládli dve tretiny značný odpor, hrali celoplošný aktívny hokej, iba v koncovke musia byť efektívnejší."
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Najmä v prvej tretine sme zohrali s favorizovanými domácimi slabšiu partiu. Chlieb sa lámal za stavu 3:2, potom sme dostali tri lacné góly, ktoré prakticky rozhodli o výsledku."

Slovan Bratislava - MHC Martin 3:3 (0:1, 0:1, 3:1 - 0:0)

Hlasy:
Ľubomír Pokovič (tréner Slovana): "S Martinom sa v tejto sezóne trápime. Doma sme doteraz len s námahou dvakrát vyhrali a v Turci sme dokonca aj prehrali. Chlapci Martin nepodcenili, ale začali veľmi zle. Až za stavu 0:2 začali hrať to, čo od nich očakávam, otočili výsledok a zdalo sa, že vyhráme. V závere sme však dostali nešťastný gól."
Milan Skokan (tréner Martina): "Vôbec sme nečakali, že v Bratislave získame bod. Je to pre nás cenný úspech. Chlapci príkladne bojovali, myslím si, že Slovan nás trochu podcenil. V týchto dňoch prechádzame na iný štýl hry."

(SITA)

Najnovšie z klubu: Košice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk