HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po 31. kole slovenskej Extraligy

HC Košice - HK 36 Skalica 6:2 (3:0, 3:1, 0:1)

Hlasy:
Ján Selvek (tréner Košíc): "Skalica podala najlepší výkon z doterajších zápasov v Košiciach. Po piatich-šiestich zoznamovacích minútach sme sa rozohrali. Ihnačák, Sabol, Kmiť podali výkony, ktoré od nich stále chceme. Vyhrali sme zaslúžene."

Dušan Gregor (tréner Skalice): "O osude zápasu rozhodla prvá tretina, keď sme boli domácim prinajmenšom vyrovnaným súperom. Inkasovali sme však po hrubých individuálnych chybách a bolo rozhodnuté. Aj keď sme prehrali 2:6, nehrali sme až tak zle."

MHC Martin - HKm Zvolen 4:1 (4:0, 0:1, 0:0)

Hlasy:
Milan Skokan (tréner Martina): "Silou vôle sme tento zápas doviedli do víťazného konca. Aktívnou hrou sme súpera zaskočili v prvej tretine a potom sme náš poctivý disciplinovaný výkon vygradovali do zaslúženého víťazstva."

Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Neviem pochopiť, ako bránkový rozhodca za stavu 4:1 pre domácich na konci druhej tretiny nerozsvietil červené svetlo, lebo to bol náš regulárny gól. Inak Martin podal bojovný, nadšený výkon a jeho víťazstvo je spravodlivé."

ŠKP Poprad - Dukla Trenčín 3:2 po predĺžení (1:0, 0:2, 1:0 - 1:0)

Hlasy:
Milan Jančuška (tréner Popradu): "Videli sme kvalitné stretnutie s množstvom osobných súbojov na obidvoch stranách. V riadnom hracom čase sa zápas lámal v presilovkách. Škoda, že sme ich nevyužili. Myslím si, že po veľkej bojovnosti sme dnes zaslúžene vyhrali."

Juraj Boldiš (asistent trénera Trenčína): "Tento zápas bol veľmi dobrý. Spravodlivejšia by bola remíza, predĺženie to už je iná vec. Obidve mužstvá siahli až na dno svojich síl a ukázali všetko zo svojho arzenálu. Celý zápas bol ovplyvnený treťou stranou. Takí ľudia by v hokeji nemali byť, nemali cit pre hru. Ak si to hráči rozdajú, rozhodca nemá zasahovať, ale má sa venovať hre."

(SITA)

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Košice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

ProFutbal.sk