HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po 34. kole slovenskej West extraligy

Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 34. kola hokejovej West extraligy:

ŠTVRTOK:
HKm Zvolen - Dukla Trenčín 2:2 po predĺžení (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)

Petr Mikula (asistent trénera HKm Zvolen): "Pred stretnutím som očakával kvalitný a tvrdý zápas, čo sa napokon proti Trenčínu aj potvrdilo. Z našej strany bolo chybou, že sme sa nedostali do vedenia. To hráčov psychicky dosť poznačilo. Najväčšie problémy chlapcom robila dobre organizovaná defenzívna činnosť súpera."
Július Šupler (tréner Dukly Trenčín): "Odohrali sme vo Zvolene veľmi dobrý zápas. Myslím si, že minimálne bod za remízu sme si zaslúžili. Do nového roku sme vykročili celkom úspešne a dúfam, že v tomto trende budeme pokračovať aj naďalej."

PIATOK:
HK 32 VA Liptovský Mikuláš - ŠKP Poprad 1:2 (0:0, 1:0, 0:2)

Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Bol to bojovný zápas s množstvom šancí a nešťastným koncom pre nás. Už v jedenástej sekunde tretej tretiny sme dostali rýchly vyrovnávajúci gól, a potom po chybe v našej obrane ľahkou strelou Klouda zabezpečil hosťom víťazstvo. Počítal som minimálne s bodom, ale jeden gól na výhru nestačí."
Milan Jančuška (tréner Popradu): "Tretie víťazstvo na ľade Liptovského Mikuláša nás teší, lebo v Liptove sa každému mužstvu hrá ťažko. Myslím si však, že o jeden gól sme boli lepší a zaslúžene sme vyhrali. Škoda, že sme nepremenili množstvo šancí v prvej a druhej tretine, zápas mohol mať jasnejší priebeh."

MHC Martin - HC Košice 3:4 (0:1, 3:2, 0:1)

Ladislav Spišiak (asistent trénera Martina): "V priemernom zápase sme doplatili na hrubé chyby v obrane. Zvýšenou snahou sme potom vyrovnali hru i skóre, ale dostali sme pred koncom nešťastný štvrtý gól."
Mojmír Božík (tréner Košíc): "Boli sme lepším mužstvom ako domáci. Za stavu 3:0 v náš prospech do zápasu čudesne zasiahol rozhodca. Sme radi, že sme napokon zvíťazili."

Slovan Bratislava - HK 36 Skalica 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)

Ivan Dornič (tréner Slovana): "Po extraligovej prestávke sme nastúpili s cieľom podať perfektný výkon a body nechať doma. Škoda, že sme nepremenili viaceré šance, lebo sme mohli vyhrať aj vyššie. Taký je však hokej. Babka nedohral, pretože sa opäť zranil, keď ho súper zasiahol do panvy. Pred Kontinentálnym pohárom na vylaďovanie formy nemáme čas, každý zápas je pre nás prípravou."
Dušan Gregor (tréner Skalice): "Bolo to priemerné stretnutie, najmä druhá tretina bola veľmi slabá. Hrali sme s nepochopiteľným rešpektnom a zbytočne sme inkasovali góly. Pred súperovou bránou nehráme tvrdo, chýba nám dôraz, kým na opačnej strane zbytočne inkasujeme."

(SITA)

Odporúčame

Najnovšie z klubu: HK Skalica

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

ProFutbal.sk