HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po 36. kole West extraligy

Súhrn hlasov trénerov po utorkových zápasoch 36. kola hokejovej West extraligy:

HC Košice - ŠKP Poprad 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Mojmír Božík (asistent trénera Košíc): "Vytvorili sme si veľa príležitostí, ale keď si nevieme prihrať v situáciách dvaja na jedného, alebo keď je pred hráčom prázdna bránka, nemôžeme myslieť na body. Tlačili sme síce, ale bez efektivity. Poprad dal druhý gól po našej chybe, my sme potom chceli vyrovnať, ale Šimonovič nás ku skórovaniu nepustil."
Milan Jančuška (tréner Popradu): "Bol to ťažký zápas. Som spokojný s tromi bodmi. Prvá tretina však bola z našej strany veľmi zlá. Myslím si, že o víťazstve rozhodlo to, že máme v mužstve viacej skúsených hráčov."

Dukla Trenčín - MHC Martin 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Juraj Boldiš (asistent trénera Trenčína): "Nebol to pre nás jednoduchý zápas, pretože súper hral veľmi dobre, využíval každú našu chybičku na to, aby nám v strednom pásme odobral puky a ohrozoval našu bránku. Ukázalo sa naše správne rozhodnutie vrátiť sa k hre na štyri formácie, čo sa najlepšie prejavilo v poslednej tretine, kedy sme súpera zatlačili do defenzívy."
Ladislav Spišiak (asistent trénera Martina): "Chceli sme domácich prekvapiť celoplošnou hrou a napádaním hráčov, čo sa nám v prvej tretine aj darilo. Potom sme však inkasovali v oslabení a o chvíľu sme dostali druhý gól po ofsajde, ktorý rozhodcovia nepostrehli. Musím pochváliť hráčov za bojovnosť, ale na viac sme asi nemali, pretože naša strelecká potencia je naďalej veľmi slabá."

HK 36 Skalica - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 3:2 po predĺžení (2:2, 0:0, 0:0 - 1:0)
Ivan Černý (asistent trénera Skalice): "Napriek tomu, že sme víťazstvo vybojovali až v predĺžení som spokojný. Chlapci bojovali a škoda, že sme neudržali náskok z prvej tretiny 2:0. Zaslúžili by sme si aj vyhrať v riadnom hracom čase."
Ján Majdek (asistent trénera Liptovského Mikuláša): "Myslím si, že to bol celkom dobrý zápas s množstvom osobných súbojov, ale so šťastnejším koncom pre domácich hráčov, ktorí využili jednu z chýb našich hráčov a rozhodli po 42 sekundách predĺženia."

(SITA)

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk