HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po 52. kole West extraligy

HKm Zvolen - MHC Martin 5:3 (1:2, 2:0, 2:1)
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Predovšetkým ďakujem skalným divákom. Vážim si týchto ľudí, že chodia aj na takýto hokej. Som rád, že sme zvíťazili, ale škoda, že sme neukázali lepšie momenty. Verím, že divákom to vrátime v play off."
Milan Skokan (tréner Martina): "Bol to zápas na slušnej úrovni, hralo sa s nasadením a videli sme aj niekoľko pekných akcií. Vzhľadom na situáciu - máme niekoľko zranených hráčov - sme nešli do Zvolena s veľkými očami. Som rád, že naši mladí hráči neprepadli, i keď na druhej strane ma mrzia nepremenené šance. Taký už je hokej."

HK 36 Skalica - HC Košice 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
Ivan Černý (asistent trénera Skalice): "Škoda tohto zápasu, pretože sme chceli vyhrať a zabezpečiť si tak definitívne piate miesto. Žiaľ, začali sme trochu ľahkovážne, najmä v prvej tretine, v ktorej sme inkasovali dva góly. Tie nakoniec rozhodli o našej tesnej prehre."
Mojmír Božík (asistent trénera Košíc): "Dostal som krásny darček k narodeninám, za ktorý sa chcem chlapcom poďakovať. V dnešnom zápase sa naši hráči opäť presvedčili, že veľkou bojovnosťou dokážu nahradiť aj technické nedostatky, ktoré ešte pre svoj mladý veku nestihli dostatočne odstrániť."

Dukla Trenčín - ŠKP Poprad 5:2 (1:0, 3:2, 1:0)
Július Šupler (tréner Trenčína): "Cením si výkon našich hráčov aj dosiahnutý výsledok v obojstranne vynikajúcom stretnutí. Za stavu 4:0 sme sa uspokojili a inkasovali zbytočné dva góly. Neberiem kolegovi jeho názor na dianie na konci zápasu, ale aj my máme ďalších troch zranených hráčov."
Tibor Turan (asistent trénera Popradu): "Okrem hluchých dvanástich minút v druhej tretine, keď Trenčania dali tri góly po našich hrubých individuálnych chybách, môžeme byť spokojní a nemáme chlapcom čo vyčítať. Škoda iba viacerých nepremenených príležitostí. Ďakujem rozhodcovi Čaprnkovi, že stretnutie zvládol. Mrzia ma však likvidačné zákroky domácich v závere stretnutia, ktorými privodili viacerým našim hráčom zranenia."

Slovan Bratislava - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 11:0 (4:0, 5:0, 2:0)
Ľubomír Pokovič (tréner Slovana): "Som rád, že sme prekonali streleckú impotenciu, ktorá nás prenasledovala v Martine. V úvode súper ešte dokázal odolávať, no séria štyroch rýchlych gólov rozhodla. Dôležité bolo, že sme zlepšili dôraz pred bránkou súpera, ktorý nám v poslednom čase chýbal."
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Ťažko hodnotiť tento zápas. Zdá sa, že mužstvo prišlo iba na výlet, škoda vyhodených peňazí. Kým proti Trenčínu hralo mužstvo s elánom a nasadením, dnes tri štvrtiny hráčov stretnutie len odkorčuľovalo. Zdá sa, že niektorí hokejisti ešte na extraligu nedorástli."

(SITA)

Najnovšie z klubu: Košice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk