HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Zmeny v Spartaku Moskva pokračujú, F. Hossa odchádza
zdroj:

Zmeny v Spartaku Moskva pokračujú, F. Hossa odchádza

Kolotoč personálnych výmen v klube KHL Spartak Moskva pokračuje aj naďalej, z tímu odchádza tréner František Hossa

Kolotoč personálnych zmien v klube Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) Spartak Moskva pokračuje aj naďalej, tentoraz zasiahol slovenského trénera Františka Hossu. Ako informuje oficiálna stránka moskovského klubu, z pozície dočasného kormidelníka prvého mužstva odchádza František Hossa, o stoličku prišiel aj jeho asistent Vadim Epančincev a viceprezident klubu Pavel Ni-Li.

Slovenský tréner so svojím asistentom odchádzajú z klubu po vzájomnej dohode s vedením tímu. Známe sú aj mená ich nástupcov na uvoľnené funkcie. Generálnym {+r80437}riaditeľom sa stal Igor Chochľačov, hlavným trénerom Andrej Sidorenko, jeho asistentmi Alexander Titov a Dmitrij Jerofejev. Vedením juniorského tímu v mládežníckej súťaži MHL poverili Borisa Babajeva.

Ako je známe, päťdesiatdeväťročný František Hossa prišiel do Spartaka v novembri ako asistent Viktora Pačkalina a po dvoch týždňoch sa stal jeho dočasným nástupcom. Pretrvávajúce neuspokojivé výsledky však ukončili pôsobenie aj slovenského kormidelníka.

V Spartaku Moskva pôsobí kvarteto slovenských hokejistov - okrem Hossovho syna Marcela aj obranca Ivan Baranka a útočníci Štefan Ružička s Jozefom Stümpelom.

Najnovšie z klubu: Spartak Moskva

Pozri viac

Najnovšie z ligy: KHL

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk