HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po piatkových zápasoch West extraligy

Súhrn hlasov trénerov po piatkových zápasoch hokejovej West extraligy:

53. kolo:
HC Košice - Dukla Trenčín 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
Ján Selvek (tréner Košíc): "Bolo to veľmi dobré stretnutie. Začali sme zle, Trenčín mal tri šance, mohlo sa to vyvíjať ináč. Hrali sme to, na čo máme. Za to, čo sme predviedli, sme si zaslúžili víťazstvo."
Július Šupler (tréner Trenčína): "Bolo to dobré stretnutie, rýchle a dynamické z oboch strán. Nevyužili sme však šance, ktoré nepremenili ani naši skúsení hráči. Aj preto sme prehrali."

ŠKP Poprad - Slovan Bratislava 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Milan Jančuška (tréner Popradu): "Som veľmi spokojný s výsledkom aj s predvedeným výkonom mojich hráčov. Bol to veľmi kvalitný a korektný zápas. Musím pochváliť svojich zverencov, lebo niektorí nastúpili so sebazaprením a niektorí dva dni po zápase s Trenčínom netrénovali."
Ľubomír Pokovič (tréner Slovana): "Myslím si, že sme videli rýchle a kvalitné stretnutie. Do vedenia sme išli v presilovke, mali sme aj ďalšie šance, ktoré sme nevyužili a súper nás v závere za to potrestal. Všetko sa rozhodlo po našom prehratom buly, kedy nás Poprad prečíslil a dal gól. Tento moment bol nakoniec rozhodujúci, aj keď sme si to nemysleli."

Predohrávka 54. kola:
HKm Zvolen - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 6:1 (2:1, 3:0, 1:0)
Peter Mikula (asistent trénera Zvolena): "Naši hráči chceli premeniť prevládajúcu pohodu na pekné akcie pre divákov, ale nie vždy - najmä vďaka nepresnostiam - sa im to darilo. Hlavne v prvej tretine chýbal razantnejší prístup v zakončovaní. Na druhej strane fakt, že súper nekládol veľký odpor, nám pomohol."
Ján Hegyi (tréner Lipt. Mikuláša): "Vo vlažnom zápase rozhodla väčšia kvalita zvolenského kádra. Škoda druhej tretiny, v ktorej sme dostali tri rýchle góly. Za daného stavu v našom mužstve som s výsledkom spokojný."

(SITA)

Najnovšie z klubu: Slovensko

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk