HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po piatkových stretnutiach 55. kola West extraligy

Súhrn hlasov trénerov po piatkových zápasoch 55. kola hokejovej West extraligy:

Dukla Trenčín - HKm Zvolen 5:3 (0:1, 4:1, 1:1)

Július Šupler (tréner Trenčína): "Stretnutie sme začali horšie a prehrávali sme. Hráčov prekvapilo, že v bránke súpera stál junior Ševela, ktorý zachytal skutočne dobre. O našom víťazstve rozhodla druhá tretina, v ktorej sme zásluhou väčšieho dôrazu a rýchlosti strelili štyri góly. Viaceri hráči nastúpili s virózou a zvýšenou teplotou, o to je naše víťazstvo cennejšie."
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Zohrali sme dosť nešťastný zápas, keď najmä druhá tretina bola z našej strany nepredstaviteľne zlá. Brankára Ševelu sme nechali osamoteného proti domácim nájazdom a Trenčania každú našu chybu potrestali. Prehrávali sme 1:4 a za takéhoto stavu sa hrá už ťažko. Mladý brankár Ševela nás viackrát podržal."

HC Košice - MHC Martin 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)


Ján Selvek (tréner Košíc): "Dve tretiny sme hrali slušne, až na to katastrofálne premieňanie presiloviek. Chceme chodiť až do bránky, prípadne, keď sa dostane puk na beka, ten vystrelí nepresne alebo slabo. V tretej tretine bola celistvosť trochu slabšia, čo mohlo spôsobiť aj prestriedanie, keď sme dali šancu Slovákovi, Košíkovi a Šimurdovi. Vďaka patrí aj brankárovi Klempovi."
Milan Skokan (tréner Martina): "Stretli sa dve mužstvá, ktoré produkujú rovnaký štýl hry. Hrali dve mladé mužstvá a s tým súviselo aj množstvo nepresností. Rozhodla prvá tretina, ktorú sme zbytočne pustili. Neviem, prečo sme slabo korčuľovali. V tretej tretine sme boli viac iniciatívnejší, z takých pozícií, aké sme si vypracovali, sa však dávajú góly."

ŠKP Poprad - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)

Milan Jančuška (tréner Popradu): "Spočiatku sme sa ťažšie presadzovali, lebo Liptovský Mikuláš umne bránil. Zrýchlili sme korčuľovanie, dali góly a som rád, že sme vyhrali na nulu. Až v nedeľu sa rozhodne, či pôjdeme do play off z tretieho alebo štvrtého miesta. Vlastne teraz sa všetko iba začína."
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Bol to obojstranne iba priemerný zápas. Dostali sme dva lacné góly. Chceli sme hrať nátlakovú hru, dostali sme však ďalšie góly a zápas bol tým pádom rozhodnutý."

(SITA)

Najnovšie z klubu: Košice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk