HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch 56. kola extraligy

Súhrn hlasov trénerov po nedeľňajších zápasoch záverečného 56. kola základnej časti hokejovej West extraligy:

HK 32 VA L.Mikuláš - HC Košice 2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0) po predĺ.
Hlasy:
Ján Majdek (asistent trénera L. Mikuláša): "V podpriemernom zápase bez iskry a nasadenia sa začal hrať hokej až v predĺžení. V ňom sa šťastie naklonilo na našu stranu a zaslúžene sme vyhrali najtesnejším rozdielom."
Ján Selvek (tréner Košíc): "Bolo to veľmi slabé stretnutie hrané na remízu. Hanbím sa za svojich zverencov, že si neuvedomujú, že na budúcu sezónu im nemusí dať niekto peniaze za takýto výkon a môžu chodiť po žobraní. Dve tretiny sa hral hokej bez nasadenia a kontaktu. Pokiaľ hráči nebudú chcieť hrať hokej, budeme asi musieť zvoliť cestu Prešova."

HC Slovan Harvard Bratislava - Dukla Trenčín 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Hlasy:
Ľubomír Pokovič (tréner Slovana): "Hral sa živý, kombinačný hokej s veľkým počtom šancí na oboch stranách. Na našej strane bolo viac príležitostí, a navyše nás v zlomových momentoch podržal Rybár. Nebránilo sa tak, ako sa bude brániť v play off, preto to bol aj pre diváka atraktívny zápas."
Július Šupler (tréner Trenčína): "V dôležitom stretnutí sme nesplnili naše očakávania. Chceli sme vyhrať. Slovan hral veľmi dobre, prakticky rozhodol v prvých dvoch tretinách. V závere stretnutia, keď sme mohli skorigovať, sme nedôsledne zakončovali. Hral sa otvorený, technický, kombinačný hokej, ktorý sa musel páčiť."

HKm Zvolen - HC ŠKP Poprad 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Hlasy:
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Som rád, že sme vyhrali a utvorili tak nový rekord, lebo sme neprehrali v žiadnom domácom zápase v základnej časti. Na druhej strane ma mrzí zranenie Töröka, ktorý má porušené postranné väzivo v kolene."
Tibor Turan (asistent trénera Popradu): "To, čo sme si pred zápasom stanovili, splnili hráči takmer na sto percent. S ich prístupom k zápasu som spokojný. Teraz sa začína všetko odznova a dúfam, že v ďalšom priebehu súťaže to bude z našej strany úspešnejšie."

MHC Martin - HK 36 Skalica 4:1 (1:1, 0:0, 3:0)
Hlasy:
Milan Skokan (tréner Martina): "Ťažko sme sa rozbiehali, a až v tretej tretine po korektúrach v zostave nastalo oživenie. Konečne sme sa presadili aj gólovo a zápas dotiahli do víťazného konca."
Dušan Gregor (tréner Skalice): "V priemernom zápase postavil Martin na nohy neexistujúci druhý gól. Domáci potom dostali krídla a boli lepší. Prehra ma mrzí."

SITA

Najnovšie z klubu: HK ORANGE 20

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk