HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Július Šupler trénerom HK Donbass Doneck
zdroj: jäzva

Július Šupler trénerom HK Donbass Doneck

"Každý zápas bude udalosťou. Spolu s hráčmi sa pokúsime prinášať radosť vedeniu klubu i fanúšikom. Nebudeme snívať o úspechoch, budeme tvrdo pracovať," cituje Šuplera portál Čempionat

Július Šupler sa na tri roky stal trénerom ukrajinského tímu HK Donbass Doneck, ktorý smeruje do KHL. Do funkcie ho uviedol prezident klubu Boris Kolesnikov.

{+r84828}"Každý zápas bude udalosťou. Spolu s hráčmi sa pokúsime prinášať radosť vedeniu klubu i fanúšikom. Nebudeme snívať o úspechoch, budeme tvrdo pracovať," cituje Šuplera portál Čempionat.

Šesťdesiatjedenročný Popradčan do konca februára viedol CSKA Moskva v KHL. Hlavným koučom tohto mužstva sa stal pred súťažným ročníkom 2011/2012. Július Šupler v minulosti vytiahol slovenskú reprezentáciu z C-kategórie do elitnej skupiny MS, neskôr v Bielorusku vystaval tím Dinama Minsk a v Lotyšsku stál tri roky za projektom Dinama Riga. Tento účastník KHL sa napriek značne nižšiemu rozpočtu v porovnaní s inými tímami dostal pod vedením Šuplera vždy do play-off.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: KHL

Pozri viac

ProFutbal.sk