HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Kalendár

* Zápas sa ešte neskončil
* Zápas sa ešte neskončil
Piatok 18. október
Jekatěrinburg 16:00 Omsk  
Sochi 18:30 Novosibirsk  
* Zápas sa ešte neskončil
* Zápas sa ešte neskončil
Nedeľa 20. október
Barys Astana 13:00 Vitiaz Chekhov  
Magnitogorsk 14:00 Omsk  
Petrohrad 16:00 Spartak Moskva  
Dinamo Riga 16:30 Nižněkamsk  
* Zápas sa ešte neskončil
Pondelok 21. október
Chabarovsk Amur 11:00 Dynamo Moskva  
Red Star Kunlun 13:30 Sochi  
Jekatěrinburg 16:00 Kazaň  
CSKA Moskva 18:30 Nižnyj Novgorod  
Jaroslavl 18:30 Čeljabinsk  
* Zápas sa ešte neskončil
Utorok 22. október
Novosibirsk 14:30 Vitiaz Chekhov  
Ufa 16:00 Omsk  
Jokerit Helsinki 17:30 Spartak Moskva  
Dynamo Minsk 18:10 Barys Astana  
Petrohrad 18:30 Nižněkamsk  
* Zápas sa ešte neskončil
Streda 23. október
Chabarovsk Amur 11:00 Sochi  
Admiral Vladivostok 11:30 Dynamo Moskva  
Magnitogorsk 16:00 Kazaň  
Dinamo Riga 18:30 Čeljabinsk  
* Zápas sa ešte neskončil
Štvrtok 24. október
Ufa 16:00 Vitiaz Chekhov  
Jaroslavl 18:00 Barys Astana  
Čerepovec 18:00 Nižněkamsk  
Nižnyj Novgorod 18:00 Spartak Moskva  
CSKA Moskva 18:30 Jokerit Helsinki  
* Zápas sa ešte neskončil
Piatok 25. október
Admiral Vladivostok 11:30 Sochi  
Jekatěrinburg 16:00 Magnitogorsk  
Dynamo Minsk 18:10 Dinamo Riga  
Omsk 18:30 Red Star Kunlun  
* Zápas sa ešte neskončil
Sobota 26. október
Čeljabinsk 14:00 Chabarovsk Amur  
Čerepovec 16:00 Jokerit Helsinki  
Kazaň 16:00 Barys Astana  
Jaroslavl 16:00 Petrohrad  
* Zápas sa ešte neskončil
Nedeľa 27. október
Novosibirsk 12:30 Magnitogorsk  
Spartak Moskva 16:00 Dinamo Riga  
Omsk 16:00 CSKA Moskva  
Vitiaz Chekhov 16:00 Red Star Kunlun  
Dynamo Minsk 16:10 Ufa  
* Zápas sa ešte neskončil
Pondelok 28. október
Nižněkamsk 18:00 Admiral Vladivostok  
Čerepovec 18:00 Petrohrad  
Kazaň 18:00 Chabarovsk Amur  
* Zápas sa ešte neskončil
* Zápas sa ešte neskončil
* Zápas sa ešte neskončil
* Zápas sa ešte neskončil
Piatok 1. november
Magnitogorsk 16:00 Dynamo Minsk  
Omsk 18:30 Chabarovsk Amur  
Sochi 18:30 Dinamo Riga  
* Zápas sa ešte neskončil
* Zápas sa ešte neskončil
Nedeľa 3. november
Ufa 13:30 Dynamo Minsk  
Magnitogorsk 14:00 Novosibirsk  
Čeljabinsk 14:00 Jekatěrinburg  
Sochi 16:00 Red Star Kunlun  
Petrohrad 16:00 Dinamo Riga  
Omsk 16:00 Dynamo Moskva  
* Zápas sa ešte neskončil
Pondelok 4. november
Vitiaz Chekhov 16:00 Nižnyj Novgorod  
Jaroslavl 16:00 Admiral Vladivostok  
Čerepovec 16:00 Kazaň  
Nižněkamsk 16:00 CSKA Moskva  
* Zápas sa ešte neskončil
* Zápas sa ešte neskončil
* Zápas sa ešte neskončil
Štvrtok 14. november
Dinamo Riga 17:00 Spartak Moskva  
CSKA Moskva 17:00 Ufa  
Čerepovec 17:00 Omsk  
Nižnyj Novgorod 17:00 Novosibirsk  
Jaroslavl 17:00 Nižněkamsk  
Kazaň 17:00 Čeljabinsk  
Dynamo Moskva 17:00 Barys Astana