Strana 2/75 pre kategóriu Aktuálne

Krefeld s jasným triumfom nad Wolfsburgom

Hokejisti Krefeldu Pinguine zvíťazili vo štvrtkovom zápase nemeckej DEL nad Grizzly Wolfsburg 5:2.
Krefeld Pinguine - Grizzly Wolfsburg 5:2

Lukko Rauma rozstrieľal lídra z Oulu

Hokejisti Lukko Rauma rozstrieľali vo štvrtkovom súboji fínskej Liigy doma lídra tabuľky Kärpät Oulu 8:1.
Lukko Rauma - Kärpät Oulu 8:1

Červený dohrá sezónu vo švédskom tíme

eský hokejový reprezentant Rudolf Červený dohrá túto sezónu vo švédskom tíme Brynäs IF. Skúsený útočník doposiaľ pôsobil v Slovane Bratislava. V stredu nastúpil na posledný domáci zápas "belasých" v tomto ročníku KHL a gólom prispel k víťazstvu 3:2 nad Dinamom Minsk.

Jurčinov Norimberg zvíťazil nad Iserlohnom

Hokejisti Norimbergu v zostave so slovenským obrancom Milanom Jurčinom zvíťazili v stredajšej dohrávke 33. kola nemeckej najvyššej súťaže (DEL) na domácom ľade nad Iserlohnom 5:2.
Norimberg Ice Tigers - Iserlohn Roosters 5:2

Malkin dostal trest , proti Edmontonu si nezahrá

Útočníka Pittsburghu potrestali za potýčku s Michaelom Rafflom v pondelkovom stretnutí s Philadelphiou. V tretej tretine Raffl v súboji o puk vrazil zozadu do Malkina, ten sa po ňom zahnal hokejkou. Za svoje správanie si vyslúžil priamo v zápase desaťminútový osobný trest. Vedenie profiligy po vypočutí ruského hokejistu označilo Malkinov atak hokejkou za úmysel a pristúpilo k dodatočnej sankcii. Penguins sa bez neho musia zaobísť v noci na štvrtok v domácom dueli s Edmontonom.

St. Louis zvíťazilo šiestykrát v rade

Hokejisti St. Louis zdolali Nashville 5:4 po predĺžení a natiahli víťaznú šnúru v zámorskej NHL na šesť zápasov.
Nashville - St. Louis 4:5 pp

Anaheim už bez trénera

Tím zámorskej NHL Anaheim Ducks sa predčasne rozlúčil s trénerom Randym Carlyleom. "V ťažkých časoch padajú ťažké rozhodnutia. Ďakujeme Randymu za všetko čo dosiahol," cituje vyhlásenie klubu internetový portál nhl.com. Hráčov povedie do konca sezóny viceprezident exekutívy a generálny manažér Bob Murray.

Rusko - Česko 3:1 na Beijer Hockey Games

Hokejisti Ruska si v nedeľňajšom stretnutí Beijer Hockey Games v Štokholme poradili s už istým víťazom turnaja Českom 3:1.